پالیگان زیرساخت دسترسی داده اویل (Avail) را معرفی کرد

پالیگان زیرساخت دسترسی داده اویل (Avail) را معرفی کرد
0
بازدید : 3310

گزیده خبر:

شبکه پالیگان، راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم که قبلاً با نام متیک شناخته می‌شد، قصد دارد تا با ارائه زیرساخت دسترسی داده اویل (Avail)، به افزایش بازدهی بلاک چین کمک کند.

پالیگان در مسیر ساخت شبکه اویل با هدفی جامع

در بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته‌شده با کریپتوپویتیتو، پالیگان خاطرنشان کرد که زیرساخت دسترسی داده اویل با کدگذاری و استفاده از الگوریتم‌های نوین، داده‌های صحیح را به‌راحتی فراهم خواهد کرد.

اویل یک شبکه بلاک چین است که باهدف ارائه داده‌های مقیاس‌پذیر برای شبکه‌های مستقل، زنجیره‌های جانبی و سایر پروتکل‌های لایه دو عرضه خواهد شد.

هدف پالیگان از استفاده از شبکه اویل، تسهیل کار بلاک چینه‌ای منفردی است که با مشکل دسترسی داده دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

علاوه بر این، با استفاده از اویل به‌عنوان لایه‌ای برای دسترسی داده‌ها، مقیاس‌پذیری سایر پروتکل‌های لایه دو به میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

مطلب مفید: بلاک چین چیست؟

بلاک چینی برای آینده

آنوراگ آرجن، بنیان‌گذار پالیگان در این رابطه گفت:

«اویل یک مؤلفه اصلی جدید است که در آینده بلاک چین ها به کار خواهند گرفت. ما معتقدیم که راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری خارج زنجیره‌ای و شبکه‌های مستقل به یک راه‌حل قوی و زیرساختی برای دسترسی به داده‌های احتیاج دارند. ما از کار بر روی این مشکل خرسندیم.»

توسعه‌دهندگان پالیگان مدعی هستند که اویل یک لایه میزبان و دسترسی داده ایمن است که لایه‌های اجرایی می‌توانند به‌راحتی از آن بهره ببرند.

پالیگان به رشد خود ادامه می‌دهد

پالیگان همچنان به توسعه اکوسیستم خود از طریق مشارکت‌های گوناگون ادامه می‌دهد. در ماه مه، پالیگان با گوگل همکاری کرد تا مجموعه داده‌های بلاک چینش را با BigQuery گوگل ادغام کند تا بتواند اطلاعات دقیقی را برای پروتکل‌های درون زنجیره‌ای فراهم آورد.

در همین حال، پالیگان به دیفای هم وارد شده است. در اوایل این ماه، پالیگان با شرکت 0x همکاری کرد تا بتواند توسعه‌دهندگان را برای ساخت زیرساخت‌های امن و قوی دیفای در شبکه خود مجاب نماید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x