ریپل -توافق بی توافق!
0

ریپل -توافق بی توافق!

بازدید : 1319

پرونده ریپل در کمیسیون بورس و اوراق بهادار  آمریکا

گزیده خبر:

  • به نظر می رسد عضو جدید رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر هرگونه توافق احتمالی پیش از موعد، در پرونده ی SEC علیه ریپل تأثیر گذاشته است.
  • این نتیجه گیری بخشی از مقدمات محاکمه است. که روز دوشنبه در حضور قاضی آنالیزا تورس از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوب نیویورک، ثبت شد.

در بخشی از نامه ی مربوط به توافق قبل از جلسه دادگاه آمده است:

“مشاورین حقوقی طرفین ملاقاتی را ترتیب داده اند. و برای به توافق رسیدن، گفت و گو کرده اند. اما امکان به توافق رسیدن بعد از این وجود ندارد. با این حال ، در صورت هر گونه توافق اصولی ، طرفین به سرعت دادگاه را مطلع خواهند کرد.

جدا از مسائل مربوط به توافق پیش از موعد احتمالی ، این نامه شامل توافق نامه ای بین دو طرف برای پایان روند کشف مدرک حداکثر تا تاریخ 16 اوت 2021، بود.

این برگه ها همچنین شامل برنامه های SEC برای جستجوی تعداد زیادی از برگه های استشهاد با توجه به 10 موردی که طبق قوانین فدرال پیشنهاد شده، بود.

کمیسیون علاقمند به دو یادداشتی است که توسط ریپل و کریس لارسن ، یکی از بنیانگذاران دریافت شده. گویا یادداشت ها حاوی هشدارهایی مبنی بر اینکه XRPیک قرارداد سرمایه گذاری میباشد ،بوده است.

پرونده ریپل

طبق گزارشات قبلی Cointelegraph ، پرونده با یک کنفرانس مقدماتی مجازی که قرار است در 22 فوریه برگزار شود ، آغاز خواهد شد.

در ماه دسامبر ، SEC از Ripple به دلیل نقض مقررات اوراق بهادار در فروش توکن XRP شکایت کرد. این اقدام منجر به این شد که چندین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، توکن های XRP را از لیست مبادلات خود خارج و یا به حالت تعلیق درآورند.

شرکت های سرمایه گذاری نیز در پی اقدامات SEC ، دارایی های XRP خود را منحل کردند. در همین حال ریپل برای تاثیرگذاری بر روی تصمیمات مردم و سازمانها 690،000 دلار هزینه کرد. بیشترین مقداری که یک شرکت رمزنگاری آمریکایی در سال 2020، هزینه کرده است.

مشکلات حقوقی Ripple فقط به شکایت نامه SEC محدود نمی شود .زیرا این شرکت با چندین دادخواست از طرف سرمایه گذاران آسیب دیده. که همه این شرکت را به نقض قانون اوراق بهادار متهم می کنند، روبرو شده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x