طرح پاداش تیم Public Mint باعث انتقال 7 میلیون توکن MINT شد

طرح پاداش تیم Public Mint باعث انتقال 7 میلیون توکن MINT شد
0
بازدید : 2661

فکت کوینز: ابتکار تیم Public Mint برای جذب نقدینگی از بلاک چین اتریوم به بستر خود جواب داده است. در حال حاضر کاربران آن مشتاقانه وجوه خود را به توکن های MINT در پلتفرم اصلی انتقال میدهند.

انتقال 1 میلیون دلار توکن MINT

پلتفرم Public Mint به زودی فعال می شود. و به عنوان بخشی از راه اندازی خود این امکان را به کاربران اولیه میدهد که با قفل کردن توکن های MINT مبتی بر اتریوم خود در پلتفرمشان درآمد قابل توجهی کسب کنند. طبق بیانیه مطبوعاتی رسمی که توسط تیم Public Mint به اشتراک گذاشته شده، علاقه مندان توکن های خود را از طریق یک پل یک طرفه از بلاکچین اتریوم (ETH) به بلاک چین MINT، منتقل کرده‌اند. طبق گزارش یوتودی، در 24 ساعت ابتدایی بیش از 7 میلیون توکن MINT در پلتفرم اصلی قفل شده است. Public Mint گامی دیگر در جهت مدیریت غیرمتمرکز پلتفرم جدید EARN برداشت.

هنگامی که کاربران توکن های خودرا به پلتفرم اصلی منتقل کردند، میتوانند پاداش دریافت کنند. این طرح حداقل تا چهار ماه آینده پابرجا خواهد بود. هولدرها میتوانند توکن های MINT خود را قبل از کامل شدن این سیستم در 17 ژانویه 2022 از طریق یک پل یک طرفه حرکت دهند. تیم Public Mint اظهار دارد که 40 کاربر ابتدایی در 24 ساعت اول فعالیت خود تقریباً 1 میلیون دلار را از طریق این پل ETH-MINT منتقل کردند.

بیشتر بخوانید: هش ریت بیت کوین از 28 ژوئن سه برابر افزایش یافته است

پاداش به کاربران

کاربرانی که توکن های خود را منتقل کرده اند، میتوانند از همان روز اول پاداش های دوره ای دریافت کنند. در مرحله اول که از 16 اوت تا 11 اکتبر است دارندگان 20 درصد پاداش دریافت خواهند کرد. بین 11 اکتبر و 6 دسامبر، پاداش به 15 درصد و در مرحله سوم به به 10 درصد کاهش می یابد.

برای انتقال توکن ها از پلتفرم اتریوم، دارندگان MINT باید از دستورالعمل های منتشر شده توسط Public Mint پیروی کنند. پاداش ها بطور خودکار محاسبه می شوند و روزانه در ساعت 12:00 UTC بین دارندگان توزیع می شوند.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 3 شهریور 1400

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x