مالک بزرگترین آدرس دوج کوین و سومین آدرس بزرگ بیت کوین مشخص شد
0

مالک بزرگترین آدرس دوج کوین و سومین آدرس بزرگ بیت کوین مشخص شد

بازدید : 997

فکت کوینز: در ماه فوریه، جامعه ارزهای دیجیتال به شدت خواهان پیدا کردن هویت صاحب بزرگترین آدرس دوج کوین بود. آدرسی که بیش از 36 میلیارد واحد دوج کوین دارد. در آن زمان، یکی از کاربران وب‌سایت ردیت ادعا کرد که توانسته هویت صاحب بزرگترین آدرس دوج کوین را پیدا کند و اظهار داشت که این آدرس به پلتفرم معاملاتی رابین هود تعلق دارد. این فرد اخیراً نیز ادعای پیشین خود را تأیید کرده و مدعی است که این پلتفرم، علاوه بر بزرگترین آدرس دوج کوین، سومین آدرس بزرگ بیت کوین را نیز در اختیار دارد.

احتمالاً رابین هود صاحب بزرگترین آدرس دوج کوین است

به گزارش بیت کوین نیوز، دو روز گذشته، حسابی در شبکه اجتماعی ردیت گزارشی را دال بر اینکه پلتفرم معاملاتی رابین هود، بیشترین دوج کوین را در اختیار دارد منتشر کرد. DH5، بزرگترین آدرس دوج کوین است که بیش از 36 میلیارد واحد دوج در اختیار دارد و اکنون ادعا شده که این حساب متعلق به رابین هود است.

در ماه فوریه، که یافتن هویت صاحب بزرگترین آدرس دوج کوین به یکی از پرسش‌های پرتکرار جامعه کریپتو تبدیل شده بود، این کاربر ردیت که آندری نام دارد، از پلتفرم معاملاتی رابین هود به عنوان صاحب این آدرس یاد کرده بود.

بیشتر بخوانید: منتقد بیت کوین توسط مدیرعامل مایکرواستراتژی به سخره گرفته شد

تحقیقات اخیر آندری مهر تأییدی بر ادعای پیشین خود می‌زند. با این حال، وی معتقد است در کنار آدرس DH5، این پلتفرم معاملاتی می‌تواند صاحب آدرس‌های بزرگی از ارزهایی چون بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و … باشد. بر اساس یافته‌های آندری ، 6 تا از بزرگترین کیف پول‌های بازار از جمله سومین آدرس بزرگ بیت کوین می‌تواند متعلق به پلتفرم معاملاتی رابین هود باشد.

رابین هود صاحب کدام آدرس‌هاست؟

آندری در پاسخ به این سؤال که چگونه به نتایج فوق رسیده اعلام کرد که آدرس DH5 دوج کوین و همچنین سومین آدرس بزرگ بیت کوین از الگوی مشابهی با واریزها و برداشت‌های پلتفرم معاملاتی رابین هود پیروی می‌کنند. بر همین اساس وی مدعی است که آدرس‌های بزرگی از اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، اتریوم کلاسیک و بیت کوین اس وی می‌توانند به این پلتفرم متعلق باشند.

سومین آدرس بزرگ بیت کوین 1P5 است که 113842 واحد بیت کوین دارد. این آدرس از فوریه سال 2019 شروع به انباشت بیت کوین کرد. جالب است بدانید آدرس DH5 نیز از همان زمان انباشت دوج کوین را شروع کرده است.

بر اساس این گزارش، احتمالاً دومین آدرس بزرگ لایت کوین (LQT) و بیت کوین کش (16N) و همچنین، چهارمین آدرس بزرگ اتریوم (0x7) به رابین هود تعلق دارد.

در صورتی که ادعای آندری درست باشد، رابین هود با بیش از 113 هزار واحد از شرکت مایکرواستراتژی با 105 هزار واحد، بیت کوین بیشتری دارد.

ادعاهای این کاربر ردیت در حالی مطرح می‌شود که در ماه فوریه سال جاری، ایلان ماسک در حساب توییتری خود اعلام کرده بود که احتمالاً پلتفرم معاملاتی بدون کارمزد رابین هود صاحب بزرگترین کیف پول دوج کوین است. در آن زمان، ماسک نسبت به توزیع نابرابر دوج کوین انتقاد کرده بود که منجر به کاهش قیمت 20 درصدی دوج شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x