همکاری مشتری ریپل با پیشتاز ترین بانک دیجیتال پاکستانی
0

همکاری مشتری ریپل با پیشتاز ترین بانک دیجیتال پاکستانی

بازدید : 1310

گزیده خبر:

مشتری ریپل، کمپانی Temenos در توییتر خود اعلام کرد که اکنون با بانک دیجیتال پاکستان UBL و سازمان مشاور داده های ملی این کشور همکاری می کند.

آنها قصد دارند یک پلتفرم بانکداری دیجیتال با سطح کاملا جدیدی را ایجاد و پیاده سازی کنند. این پلتفرم خدمات مربوط به سپرده گذاری و ارزهای دیجیتال را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

همکاری کمپانی Temenos با بانک پاکستانی

بانک UBL با کمپانی Temenos و مشاور ملی داده (NdsTech) به تفاهم رسیده اند. طبق بیانیه های مطبوعاتی، این بانک اولین موسسه ای در پاکستان بود که نوآوری هایی را در حوزه بانکی برای مشتریان خود ارائه داد.

UBL اولین بار در این صنعت حساب دیجیتال اسلامی و خدمات UBL Pay در پاکستان را ادغام کرد. UBL Pay پلتفرمی است که به مشتریان کمک میکند از تلفن های خود به عنوان کارت بانکی استفاده کنند.

اکنون، به لطف Temenos و NdcTech ، این بانک دیجیتال قادر خواهد بود تمام خدمات مربوط به کسب و کار های خرد، متوسط و شرکتی را در بازارهای داخلی و خارجی ، دیجیتالی کند.

Temenos قرار است با کمک بع UBL، نقش این بانک در فضای دیجیتال را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این دو نهاد در همکاری با یکدیگر قرار است به مشتریان یک بستر بانکی کاملاً جدیدی ارائه دهد. این بستر کل چرخه خدمات به مشتری از جمله پردازش ، واریز وجوه ، وام ها و غیره را بهبود می بخشد.

مطلب مفید:نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت

به گزارش U.today ، برای دستیابی به این هدف ، کمپانی Temenos از اپلیکیشن Cloud-native خود، Infinity استفاده خواهد کرد که تجزیه و تحلیل ها، مدل های مبتنی بر AI را ارائه میکند و به راحتی نیز مقیاس پذیر است.

بانک ها با استفاده از این روش مشتریان بیشتری را جذب می‌ کنند. همچنین پروسه وفق پیدا کردن مشتریان را نیز تسریع میبخشند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x