برد گارلینگ هاوس؛ ریپل مثل یک شرکت شکست خورده کار می کند!
0

برد گارلینگ هاوس؛ ریپل مثل یک شرکت شکست خورده کار می کند!

بازدید : 131

فکت کوینز: مدیر‌عامل ریپل، برد گارلینگ هاوس ( Brad Garlinghouse ) اخیرا در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفته است که ظاهرا پیروزی ریپل در برابر کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده تاثیری بر فعالیت‌های شرکت نداشته و مانند یک شرکت شکست خورده کار می‌کند. به گفته مدیر اجرایی ریپل، رکورد‌شکنی فعالیت‌های این شرکت و استخدام کارمندان اغلب خارج از ایالات متحده شکل می‌گیرد.

از اوایل سال 2021 که همه صرافی‌ها معامله ریپل را به حالت تعلیق درآوردند، این توکن هنوز نتوانسته هیچگونه نقدینگی در ایالات متحده به دست آورد و نود و نه درصد از مشتری‌های ریپل، شرکت‌های پرداخت غیر آمریکایی هستند.

گارلینگ هاوس:

این ایده که ریپل یک امنیت ثبت نشده است، یک ایده «نادرست» است. کل صنعت ارزهای دیجیتال تحت تاثیر قوانین کمیسیون بورس اوراق بهادار قرار دارند و این موضوع فقط به ریپل مربوط نمی‌شود. تعویق عدالت برابر با انکار عدالت است. متاسفانه در این موضوع هم به دلیل اقدامات مکرر SEC، اجرای عدالت به تاخیر افتاده است.

مطلب مفید: تحلیلگر مطرح: بیت کوین، ریپل و لایت کوین در مسیر رالی جدید قرار دارند

رییس ریپل، کمیسیون بورس اوراق بهادار را علیرغم ادعای افشای اسناد و شفافیت، به پنهان‌کاری و تعویق ارائه مدارک متهم کرده و معتقد است که عدم شفافیت SEC به صنعت ارزهای دیجیتال آسیب می‌رساند. ظاهرا، تست هاوی (Howey Test) توسط دیوان عالی ایالات متحده برای تعیین صلاحیت معاملات نیز در حال انجام است.

اوایل ماه جاری گارلینگ هاوس ضمن صحبت علیه قبیله گرایی در صنعت ارزهای دیجیتال، این صنعت را یک دنیای چند زنجیره‌ای نامید و گفت یک برنده نمی‌تواند بر کل اعضای این صنعت حکمرانی کند. ارز دیجیتال یک صنعت همگانی است.   

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x