اعتراض ریپل به درخواست تمدید 2 ماهه کمیسیون بورس از دادگاه

اعتراض ریپل به درخواست تمدید 2 ماهه کمیسیون بورس از دادگاه
0
بازدید : 2591

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، جیمز فیلان، یکی از وکلای شرکت ریپل در نبرد این شرکت در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در حساب توییتری خود از اعتراض این غول بلاک چینی به دادگاه در رابطه با درخواست SEC برای تمدید مهلت کشف در پرونده خبر داد.

آخرین خبر از دادگاه ریپل و بررسی تاریخ‌های مقرر پیش رو

اعتراض ریپل به دادگاه

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در تاریخ 3 ژوئن، رسماً از قاضی فدرال خواست تا پرونده را 60 روز دیگر تمدید کند. به گفته SEC، از این مهلت برای صحبت با شاهدان بیشتر استفاده خواهد شد.

با این حال این درخواست SEC با اعتراض شرکت ریپل مواجه شده است. وکلای این شرکت دلیل کافی برای تغییر برنامه کشف پرونده نمی‌بینند. علاوه بر این، در صورت تحقق خواسته کمیسیون بورس، ریپل زیان خواهد دید چرا که کمیسیون دلیل این تأخیر را به اشتباه به دادگاه رسانده است.

به طور کلی، در نامه اعتراضی ریپل به دادگاه، گفته شده که اعطای زمان بیشتر مکاشفه به کمیسیون بورس، تهدیدی برای تجارت ریپل در آمریکا محسوب می‌شود.

شاهدان پرونده ریپل

رون ویل، مدیر مالی سابق ریپل از جمله شاهدانی است که کمیسیون قصد دارد تا در این مهلت، با آنها دیدار کند. در اواخر ماه مه، کمیسیون ده شاهد را برای این پرونده از میان کارمندان سابق ریپل به دادگاه معرفی کرد. به گفته این آژانس این افراد آماده‌اند تا در رابطه با مسائل مختلف مربوط به پرونده در دادگاه شهادت دهند.

با این حال، به گفته SEC، این آژانس شواهد بیشتری را در هنگام بررسی موارد پیدا کرده است؛ به همین دلیل از دادگاه زمان بیشتری برای کشف در رابطه با این پرونده درخواست شده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x