با تایید برکناری ویلیمان هینمن، ریپل به پیروزی دیگری در برابر SEC دست یافت
0

با تایید برکناری ویلیمان هینمن، ریپل به پیروزی دیگری در برابر SEC دست یافت

بازدید : 1269

گزیده خبر:

در آخرین جزئیات پرونده ریپل، دادگاه رأی بر استیضاح ویلیمان هینمن (Williman Hinman) مدیر پیشین بخش امور مالی شرکتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا صادر کرد. این حکم پیروزی بزرگی برای ریپل محسوب می‌شود.

برکناری ویلیمان هینمن

قاضی سارا نتبورن در جلسه استشهاد اخیر، حکمی مبنی بر استیضاح ویلیمان هینمن صادر کرد. استیضاح مدیر سابق بخش امور مالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیروزی بزرگی را برای ریپل رقم زده است.

مطلب مفید:سارا پروستکو برای دفاع از کریس لارسن در دادگاه به استخدام تیم حقوقی ریپل در آمد

به گزارش U.Today، کمیسیون معتقد است تأیید استشهاد و شهادت های هینمن که پیشینه درستی ندارد می تواند اثرات خطرناکی روی پرونده ریپل بگذارد.

با این حال، نتبورن اعلام کرد که این پرونده بر خلاف تمایل عموم مردم به حل و فصل آن، به زمان زیادی احتیاج خواهد داشت. علاوه بر این وی خاطرنشان کرد شهادت هینمن تاثیری بر بخش های دیگر این پرونده نخواهد گذاشت.

در حالی که جلسه استشهاد ویلیمان هینمن قرار بوده در تاریخ 19 ژوئیه برگذار شود، قاضی جلسه استشهاد وی را به تعویق انداخت تا طرفین بتوانند پیش از این اظهاراتشان را بررسی کنند.

مطلب مفید: ریپل پیروزی دیگری را در دادگاه مقابل کمیسیون بورس به دست آورد

به احتمال زیاد از هینمن خواسته خواهد شد تا در مورد سخنرانی خود در سال 2018 درباره اوراق بهادار نبودن اتریوم و اینکه آیا آن صحبت ها بیانگر نظارت رسمی کمیسیون بورس بوده صحبت کند.

با این حال، کمیسیون بورس در طول این جلسه مدعی شد که صحبت های هینمن در آن زمان تنها بیانگر نظرات شخصی وی بوده و این ارگان هیچ تصمیمی در رابطه با اوراق بهادار بودن یا نبودن اتریوم در آن برهه زمانی نگرفته است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x