شرکت ریپل به دنبال یک متخصص برای برقراری تعامل با بانک های مرکزی

شرکت ریپل به دنبال یک متخصص برای برقراری تعامل با بانک های مرکزی
0
بازدید : 3365

شرکت ریپل ، در پی مدیری برای برقراری تعامل با بانک های مرکزی در مورد ارز دیجیتال است. این شرکت برای عرضه ارز دیجیتال به بانکهای مرکزی کمک خواهد کرد.

ریپل یک شرکت خدمات پرداختی است که از رمزارز XRP استفاده میکند. براساس آخرین آگهی استخدام ریپل ، این مجموعه به دنبال یک مدیر ارشد برای برقراری تعامل با بانکهای مرکزی میباشد. مضمون این آگهی به این شرح است که Ripple به دنبال تعریف استراتژی CBDC (ارز دیجیتال ملی ) خود با بانک های مرکزی است. به علاوه این شرکت نه تنها در پی فرصتی برای برقراری ارتباط و شروع پروژه با این بانکها است، بلکه در جستجوی آموزش کارمندان ارشد بانکهای مرکزی جهانی هم میباشد.

متقاضیان باید در زمینه فروش فناوری یا مدیریت حساب 10 سال سابقه کار داشته باشند. حوزه فعالیتی آنها بهتر است شامل فروش به مؤسسات مالی بزرگ یا بانک های مرکزی باشد. این اگهی استخدام مهر تأییدی بر اهداف ریپل است. هدف این شبکه اجرایی کردن فناوری خود در جهت توسعه هر چه بیشتر CBDC است.

شبکه پرداخت ریپل نت RippleNet

ریپل نت (RippleNet) به مؤسسات مالی اجازه می‌دهد تا با استفاده از دارایی دیجیتال XRP در لحظه بتوانند در چندین بازار بین‌المللی تراکنش انجام دهند .که این ویژگی می‌تواند منجر به تسهیل مبادلات مستقیم CBDC ها شود. در سپتامبر سال 2020 ، ریپل طی انتشار یادداشتی مربوط به CBDC ،از شبکه پرداخت RippleNet خود به عنوان ابزاری ضروری برای تعمیم همکاری بین نوآوریهای جهانی CBDC یاد کرد.

 امی یوشیکاوا ، مدیر ارشد ساز و كار این شرکت است. وی در ماه اوت ادعا کرد که  XRP با CBDC (ارز دیجیتال ملی) رقابت نمیکند. بلکه مکمل آن خواهد بود. البته هنوز مشخص نشده است که آیا ریپل هم در پروژه های آزمایشی ارز دیجیتال ملی در دست اقدام شرکت خواهد کرد یا نه.

با این حال ، این شرکت هنوز با برخی از بانک های مرکزی جهانی در ارتباط است. گزارشات حاکی از این است که ریپل در مه سال 2020 با بانک مرکزی برزیل جلسه ای تشکیل داده است. که موضوع این جلسه غیر علنی ” امور سازمانی” بوده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x