ریپل سهامی عام خواهد شد
2

ریپل سهامی عام خواهد شد

بازدید : 1583

گزیده خبر:

به گزارش Cryptopotato، برد گارلینگهاوس در اجلاس سال 2021، تأیید کرد که ریپل هنوز هم قصد دارد پس از پرونده SEC، سهام خود را عمومی کند.

مدیرعامل پردازشگر پرداخت تأیید کرد، آزمایشگاه های ریپل، پس از حل و فصل دادخواست SEC، به یک شرکت تجاری عمومی تبدیل خواهند شد. طی مصاحبه ای دیگر، گارلینگهاوس گفت : XRP برخلاف BTC و ETH یک توکن با نرخ تورم صفر است.

ریپل ، شرکت تجاری عمومی 

مدیر اجرایی آزمایشگاه های ریپل، برد گارلینگهاوس روز چهارشنبه در اجلاس 2021 گفت، این شرکت در ابتدا گزینه هایی را برای عمومی شدن خود در اوایل سال 2020 بررسی کرده بود. با این حال ، ادعاهای SEC مبنی بر فروش اوراق بهادار ثبت نشده، برنامه های ریپل را متوقف کرد.

با این حال، Ripple هنوز هم قصد دارد به محض پایان یافتن دادخواستSEC ، نقشه خود را علنی کند. تاکنون، این شرکت مبتنی بر بلاکچین، برنده تعدادی از جلسات دادگاه بوده است. اخیرا SEC موظف شده تا اسناد مربوط به BTC و ETH را به دادگاه ارائه دهد. همچنین دسترسی این آژانس به اطلاعات مالی شخصی مدیران Ripple نیز قطع شده است.

گارلینگهاوس اظهار داشت:

“احتمال اینکه ریپل یک شرکت سهامی باشد بسیار بالا است.اما درگیری قضایی با SEC یک مانع بزرگ در این راه است.”

یکی از بزرگترین شرکای ریپل، یوشیتاکا کیتائو، مدیرعامل SBI Group نیز یک ماه قبل از گارلینگهاوس گفت که سهام پردازشگر پرداخت نیز پس از دادخواست SEC عمومی خواهد شد.

نرخ تورم صفر

اخیرا مصاحبه ای با CNBC، پیرامون نام بردن از ریپل در لیست 50 شرکت اخلالگر صورت گرفت. در این مصاحبه گارلینگهاوس ادعا کرد که رمزارز XRP مزایای قابل توجهی نسبت به ETH و BTC دارد.

به عنوان مثال ، وی اظهار داشت که تراکنش با دارایی بومی ریپل ارزان تر و سریعتر است. وی همچنین به افزایش نگرانی در مورد ردپایی کربن BTC اشاره کرد. و اظهار داشت که XRP چنین مشکل زیست محیطی را بوجود نمی آورد.

علاوه بر این ، مدیر ریپل گفت ، “تمام XRPهای موجود، قبلاً ایجاد شده اند، بنابراین، تورم این رمزارز صفر است.”

وی اعتراف کرد که پردازشگر پرداخت در واقع قسمت زیادی از توکنها را در اختیار دارد، اما الگوریتم اجماع آن از ایجاد کوین های بیشتر جلوگیری می کند.

در همین زمان، حجم ذخایر بیت کوین حداکثر 21 میلیون کوین است که هنوز همه آنها استخراج نشده اند. اگرچه تورم آن هر چهار سال پس از هلوینگ به نصف کاهش می یابد، اما کوین های جدید هنوز در حال ایجاد هستند. Ethereum نیز تا حدودی به طور مشابه کار می کند اما عرضه محدودی ندارد.

————————————————————————————————–

پردازشگر پرداخت شرکتی است (معمولاً طرف ثالث) که با شرکتهای دیگر به منظور پردازش و مدیریت تراکنش‌ها همکاری میکند.

 

0
2
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
رضا لطفی
8 ماه ago

به نظر من کمیته اوراق بهادار اروپا باید به این شرکتها نظارت کامل داشته باشد.

رضا لطفی
8 ماه ago

سلام
من چطوری میتوانم با کمیته اوراق بهادار اروپا ارتباط برقرار کنم تا از ادعای شرکت ماینینگ هلدینگ، مبنی بر تایید این شرکت توسط کمیته اوراق بهادار اروپا اطمینان حاصل کنم.

بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

2
0
نظر خود را بنویسید !x