تحلیل قیمت SafeMoon تاریخ 2 مرداد 1400
0

تحلیل قیمت SafeMoon تاریخ 2 مرداد 1400

بازدید : 1557

در تحلیل قیمت SafeMoon تاریخ 2 مرداد با فکت کوینز همراه باشید: سیف مون هنوز هیچ روند صعودی پایداری را صورت نداده است. سقوط به کف قیمت تاریخ 19 می همچنین باعث نگرانی تریدرها شده است. نتیجه پرایس اکشن نامنظم این ارز یک مثلث نزولی است، که در پیش گرفت روند نزولی را پیش‌بینی میکند.

تحلیل قیمت SafeMoon تاریخ 2 مرداد

مثلث نزولی یک الگوی نزولی در نمودار قیمت است که معمولاً به عنوان یک الگوی ادامه دهند در طی روند نزولی ظاهر می شود. پیش‌بینی قیمت با توجه به الگوی مثلث نزولی به این صورت است :

ابتدا ارتفاعی را از اوج قیمت به خط پشتیبانی افقی رسم کنید. سپس مقدار آن را به قیمت breakout (نقطه عبور قیمت از خط پشتیبانی یا مقاومت مثلث) اضافه یا کم کنید. بدین ترتیب قیمت هدف حاصل می شود.

افت پیش‌بینی شده مثلث نزولی SAFEMOON معادل 57٪ است و 0.00000111 دلار را به عنوان هدف تعیین می کند. برای شکل گرفتن این الگو، قیمت SafeMoon باید کندل روزانه را زیر0.00000261 دلار ببندد.

بیشتر بخوانید:صرافی بایننس در آمریکا به دنبال عرضه اولیه سهام است

برای آغاز روند صعودی قیمت باید از زیر فشار نزولی اعمال شده توسط میانگین متحرک 21 روزه در 0.00000304 دلار خارج شود. سپس باید کندل روزانه را بالاتر از خط روند بالایی مثلث( 0.00000346 دلار) و میانگین متحرک 50 روزه( 0.00000357 دلار) ببندد. در صورت صعودی شدن روند، 0.00000540 دلار به عنوان هدف نهایی تعیین شده است.

نمودار روزانه SAFEMOON

افت 57 درصدی و انقباض قابل توجه نمودار قیمت، سبب شده مقدار BBW به کمترین میزان برسد و پایان یافتن مثلث نزولی را تایید کند. اگر 80% تراکنش های سیف مون بین بالاترین و پایین ترین حد این الگو صورت گیرد، این پروسه سرعت میگیرد.

در صورت معکوس شدن روند میتوان کندل روزانه را در سطح پشتیبانی یا مقاومت این مثلث بست. طبق تحلیل های صورت گرفته پیش‌بینی میشود این ارز روند صعودی را در پیش بگیرد. اینگونه فرصت ها به ندرت رخ میدهند از این رو سرمایه گذاران برای افزایش قیمت باید سطوح مذکور را بدست آورند.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x