سیف الدین آموس: سرکوب های دولت چین بیت کوین را متوقف نمیکند
0

سیف الدین آموس: سرکوب های دولت چین بیت کوین را متوقف نمیکند

بازدید : 1909

گزیده خبر:

سیف الدین آموس ، نویسنده کتاب استاندارد بیت کوین با دیوید لین از کیتکو نیوز در مورد تلاش های دولت چین برای سرکوب بیت کوین صحبت کرد. به گفته وی اینگونه اقدامات، همیشه به طریقی پایان می یابند.

به گزارش U.today ،نویسنده کتاب استاندارد بیت کوین نظر خود را در مورد نتیجه سرکوب فعلی بیت کوین توسط چین بیان میکند.

بیت کوین توانایی بهبود را دارد

لین، نظر سیف الدین آموس را در مورد قیمت بیتکوین در صورت ادامه داشتن سرکوب ها پرسید. لین در این بین به فروش گسترده هولدر های چینی نیز اشاره کرد.

این نویسنده به طور کلی در طولانی مدت نسبت به BTC خوشبین است. اما اشاره داشت:

تا زمانی که بیتکوین بخش کوچکی از سیستم مالی جهانی باقی بماند، فروش های گسترده در هر زمان و هر مکان در جهان اتفاق می افتد.

او هنوز هم معتقد است که بیت کوین از تنوع برای رشد استفاده می کند. بنابراین ، تمام تلاش ها برای سرکوب BTC توسط چین یا رگولاتورهای دیگر فرصتی را برای شکوفایی بیت کوین فراهم میکند.

سیف الدین آموس، به موارد متعددی اشاره داشت که پیامدهای منفی برای بیت کوین به همراه داشت. از اولین ممنوعیت چین در سال 2017، تا تعطیلی بازار Silk Road و انتشار نگرش های منفی G7 نسبت به بیت کوین. در تمام این مواقع به نظر می رسید پایان بیت کوین فرا رسیده اما BTC با یک کامبک بزرگ به راهش ادامه میداد.

روند نزولی بیت کوین

در همین حال ، تریدر برجسته الکس کروگر چند نمودار ارائه شده توسط شرکت CryptoQuant را به اشتراک گذاشت. این نمودارها سه برابر شدن ورودی بیت کوین به صرافی های دیجیتال در شصت روز گذشته را نشان میدهند. کروگر اینگونه تفسیر کرده که دارندگان بیت کوین وحشت زده شده اند و دارایی های BTC خود را میفروشند.

جریان ورودی بیت کوین به صرافی ها
جریان ورودی بیت کوین به صرافی ها

منتقد بیت کوین، پیتر شیف هشدار می دهد که طرفداران نباید از بازگشت BTC (از 28،600 دلار به 32،000 دلار) هیجان زده شوند، هیچ چیز با یک خط مستقیم سقوط نمی کند. همچنین بار دیگر از BTC به عنوان رمزارز گمراه کننده، یاد کرد.

 

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x