موافقت SEC با دادخواست ریپل

موافقت SEC با دادخواست ریپل
0
بازدید : 3148

گزیده خبر:

 • ریپل با SEC درمورد مهر و موم کردن اسناد دادگاه به توافق رسید.
 • طبق گفته ی مشاوره حقوقی‌‌ این شرکت ، Andrew Ceresney ریپل در مورد دو مدرک دیگر به توافق نرسیده .چرا که SEC از ریپل میخواهد دو ایمیل دیگر که حاوی اطلاعات مالی کریس لارسن و استراتژی آنها با سرمایه گذاران خصوصیست را پنهان نکند.

ریپل ،در دادخواست در حال پیگیریش با کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، کاملاً به پیروزی نرسیده. چرا که آنها از دادگاه خواستند ایمیل های خصوصیشان در دسترس عموم قرار نگیرد.

شکایت SEC   در ماه دسامبر علیه ریپل تشکیل شد. SEC معتقد بود این شرکت از فروش غیرقانونی اوراق بهادار ثبت نشده( XRP ) 1.3 میلیارد دلار درآمد کسب کرده . کمپانی ریپل یک شبکه پرداخت است که مؤسسانی چون کریس لارسن و بردگارلینگ‌هاوس آن را ایجاد کردند. عملکردش مانند بانک مرکزی XRP است. در شرایطی که قیمت این کوین(XRP ) کاهش پیدا کند ، Ripple بخشی از 55 میلیون XRP موجود در خزانه‌اش را می‌فروشد.

“قاضی نتبورن دادخواست Ripple مبنی بر مهر و موم کردن 83 نامه را به صورت موقتی می‌پذیرد. درخواست وکیل ها برای مهر وموم کردن صرفاً به صورت موقت پذیرفته می‌شود. به‌علاوه،دادگاه از طرفین دعوی خواسته تا طی نشستی به بحث و گفت و گو بپردازند.”

در تاریخ 31 مارس یک قاضی نیویورکی با درخواست Ripple مبنی بر مهر و موم موقت چهار سند موافقت کرد .و به ریپل و SEC دستور داد تا درمورد اصلاحات به توافق برسند. وکلای ریپل موفق به متقاعد کردن قاضی شدند تا اصلاحاتی را به 2 ایمیل ارسال شده اعمال کنند.

اولین اصلاح، ایمیلی است که بین مدیرعامل ریپل، برد گارلینگ‌هاوس، و یک فرد ناشناس مبادله شده و در مورد Rippleworks، قسمت غیرانتفاعی VC شرکت، است. دومین ایمیل بین طرفین ناشناسیست که درباره‌ی ادرک عمومی از رمزارز XRP و کنترل شرکت ریپل بر آن، بحث می‌کنند.

طبق گفته ی مشاوره حقوقی‌‌ این شرکت ، Andrew Ceresney ریپل در مورد دو مدرک دیگر به توافق نرسیده .چرا که SEC از ریپل میخواهد دو ایمیل دیگر که حاوی اطلاعات مالی کریس لارسن و استراتژی آنها با سرمایه گذاران خصوصیست را پنهان نکند.

دادخواست وکلای ریپل

بدیهی است که وکلای این شرکت هنوز خواهان آن اصلاحات هستند . در روز گذشته Ceresney  در نامه‌ای به دادگاه گفت:« هر چهار سند، از پیشگردهای دادرسیست که در رابطه با اختلاف مربوط به مدارک به دادگاه ارائه شده‌ است» و بنابراین اسناد قضایی نیستند و نباید در دسترس عموم قرار بگیرند.

در این بازار صعودی ، پرونده دادرسی جلوی رشد قیمت XRP را نگرفته. و از دیروز،XRP در لیست ارزها جایگاه هفتم را به خودش اختصاص داده . قیمت XRP از ابتدای سال حدود 170 درصد افزایش یافته‌است. در حال حاضر 0.68136 ارزش دارد. که این قیمت بیشتر از قیمتیست که این ارز قبل از شکایت SEC از این کمپانی داشت.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x