گری گنسلر: پروژه های دیفای شدیدا متمرکز هستند و باید در کمیسیون بورس ثبت شوند
0

گری گنسلر: پروژه های دیفای شدیدا متمرکز هستند و باید در کمیسیون بورس ثبت شوند

بازدید : 1225

فکت کوینز: گری گنسلر، رئیس SEC اخیرا اظهار داشت که بسیاری از پروژه های DeFi شدیدا متمرکز هستند. او عقیده دارد این پروژه ها توسط گروه هایی توسعه داده می شوند که مشتاق ارتقاء پلتفرم های خود هستند.

گری گنسلر: پروژه های DeFi در واقع متمرکز هستند

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اظهار داشت که DeFi از جنبه های خاصی شدیدا متمرکز است. وی از پروژه های فعال در این بخش خواست تا در SEC ثبت نام کنند. گنسلر 19 آگوست در گفتگو با وال استریت ژورنال گفت که مفاهیم غیرمتمرکزی که تحت عنوان DeFi میشناسیم، اشتباه نام گذاری شده اند:

این بسترها چیزی را تسهیل می کنند که ممکن است از برخی جنبه ها غیرمتمرکز باشد. اما از جنبه های دیگر شدیدا متمرکز هستند. پروژه های DeFi به عنوان پلتفرم هایی مستقل که بدون مرجع متمرکز فعالیت میکنند، طراحی شده اند. گنسلر معتقد است که بسیاری از این پروژه ها توسط تیم متمرکزی که توسعه داده میشوند، کنترل هم می شوند. گنسلر 20ام آگوست در مصاحبه با Fox Business اظهار داشت. چنین پروژه های دیفای به اندازه ای متمرکز هستند که مشمول رعایت قوانین شوند. وی از پروژه های DeFi خواست تا برای ثبت در SEC اقدام کنند.

این بسترهای مالی به اصطلاح غیرمتمرکز در واقع تمرکز زیادی دارند. گروهی از کارآفرینان هستند که این پلتفرم ها را کنترل می کنند. آنها باید با ما همکاری کنند و ثبت نام کنند.

در اوایل ماه جاری، هیستر پیرس، عضو SEC، که به Crypto Mom یا مامان رمزنگاری شهرت دارد، نیز اظهارات مشابهی داشت. پیرس اظهار داشت: از ابتدا باید احتیاط کرد. اگر نهادهای نظارتی بتوانند بخش متمرکز یا گروهی از افراد را پیدا کنند که بتوانند آنها را تحت کنترل خود درآورند، درنگ نمی کنند.

طبق گزارش کوین تلگراف گری گنسلر سیاست های رمزنگاری جدیدی را مورد بررسی قرار داده است. این موارد شامل مسائل مربوط به DeFi، بسترهای وام دهی، عرضه عمومی توکن ها، استیبل کوین ها، ETFها هستند.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

تحلیل قیمت اتریوم تاریخ 29 مرداد 1400

مایک نووگراتز برای ثبت نوع خاصی از ETF بیت کوین درخواست داده است

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x