نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت
0

نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت

بازدید : 1783

گزیده خبر:

پرونده قضایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه غول بلاک چینی ریپل، بیش‌ازحد انتظار به طول انجامیده است. بر اساس این دادخواست که در ماه دسامبر سال گذشته علیه ریپل تشکیل داده شد، این شرکت به فروش 1.3 میلیارد دلار توکن XRP به‌عنوان اوراق بهادار ثبت‌نشده متهم شده است. ریپل اما این اتهامات را رد کرده و در تلاش است تا در اسرع وقت این پرونده بسته شود.با این حال، احتمال ادامه یافتن نبرد حقوقی ریپل تا سال 2022 وجود دارد.

احتمال ادامه یافتن نبرد حقوقی ریپل

به گزارش دیکریپت، جرمی هوگان، یکی از وکلایی که از نزدیک پرونده ریپل را پیگیری می‌کند معتقد است که این نبرد حقوقی بدون دستیابی به توافق، تا اوایل سال 2022 ادامه خواهد یافت.

اوایل این هفته، دادگاه با درخواست کمیسیون بورس مبنی بر تمدید مهلت کشف حقایق این پرونده موافقت کرد و این مهلت تا 31 آگوست و 15 اکتبر تمدید شد. بااین‌حال، این تنها مانع پیش رو نیست.

جیمز فیلان، یکی از دیگر افرادی که از نزدیک پرونده را دنبال می‌کند تاریخ‌هایی را جمع‌آوری کرده که مانع به رسیدگی این پرونده و اتمام آن می‌شوند.

18 ژوئن

سه روز گذشته می‌توانست نقطه عطف بزرگی برای این پرونده باشد. در ماه مارس، قاضی کمیسیون بورس را مجبور کرد تا ایمیل‌ها و اسناد داخلی خود در رابطه با بیت کوین، اتریوم و XRP را تا 18 ژوئن فاش کند.

اما در تاریخ 14 ژوئن، دادگاه با درخواست کمیسیون بورس برای تمدید دوماهه مهلت کشف پرونده موافقت کرد.

بااین‌حال، قرار نیست ایمیل‌های مربوط به دفتر آموزش و حمایت از سرمایه‌گذاران (OIEA) بررسی شود. سازمانی که به مردم کمک می‌کند تا در سرمایه‌گذاری‌ها عاقلانه تصمیم بگیرند و از کلاه‌برداری‌ها در امان بمانند.

ریپل معتقد است که می‌تواند از طریق این ایمیل‌ها، موضع کمیسیون بورس در قبال ارزهای دیجیتال را متوجه شود.

در زمان نگارش این خبر، این ایمیل‌ها هنوز در دسترس عموم نیستند. قاضی پرونده همچنان در رابطه بااینکه کمیسیون بورس باید سیاست‌های داخلی تجارت ارزهای دیجیتال خود را فاش کند تصمیم نگرفته است.

2 جولای

تا 2 جولای، SEC باید ایمیل‌های مربوط به بیت کوین، اتریوم و XRP و همچنین اسناد داخلی خود را ارائه کند. هفته گذشته این آژانس اعلام کرد که در حال حاضر 25000 ایمیل را جمع‌آوری کرده و هنوز در حال بررسی ده ها هزار اسناد داخلی است.

31 آگوست

همان‌طور که گفتیم، در تاریخ 14 ژوئن قاضی مهلت کشف پرونده ریپل را تا 31 آگوست تمدید کرد. کمیسیون بورس و ریپل موظف‌اند تا این مهلت مقرر، ادله و شواهد اصلی خود را مهیا کنند.

2 جولای قرار بود مهلت ارائه اسناد و مدارک باشد اما با تمدید دوماهه طرفین کمی بیشتر وقت دارند. بااین‌حال، وکلای ریپل نسبت به درخواست تمدید مهلت کشف کمیسیون اعتراض کردند و آن را تهدیدی برای تجارت ریپل خواندند.

15 اکتبر

علاوه بر تمدید مهلت کشف تا 31 آگوست، قاضی مهلت کشف مدارک تخصصی را تا 15 اکتبر تمدید کرد. بر اساس حکم دادگاه، به طرفین فرصت کشف اینکه کارشناسان به‌طرف مقابل چه گفته‌اند اعطا شده است.

هنوز دادگاه‌های زیادی پیش رو است. بااین‌حال به نظر می‌رسد کمیسیون بورس و شرکت ریپل در این نبرد حقوقی به توافق نرسند و این پرونده همچنان ادامه داشته باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x