کمیسیون اوراق بهادار آمریکا به دنبال حذف شاهدان ریپل از پرونده است
0

کمیسیون اوراق بهادار آمریکا به دنبال حذف شاهدان ریپل از پرونده است

بازدید : 137

گزیده خبر:

 به گزارش U.Today ،درگیری های بین SEC و ریپل همچنان ادامه دارد و اکنون این کمیسیون به دنبال حذف پنج نفر از شاهدان ریپل از پرونده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، برای حذف استشهادنامه های اضافی از پرونده Ripple، به دنبال حکم دادگاه است.

اقدامات SEC و از بین بردن فشارهای خارجی

SEC از قاضی سارا نتبورن تقاضای صدور حکم برای عزل پنج شاهد دیگر را دارد. این شاهدان، مدیر ارشد مالی ریپل، رون ویل، ایتان برد، معاون ارشد سابق Xpring. و یکی از نمایندگان شرکت نیز برطرف خواهند شد تا هرگونه خلأ در شهادت آنها را بپوشاند.

SEC ادعا میکند که به دلیل شواهدی که در طول جلسه کشف بدست آمده اند. و شواهد آشکار فروش “غیرقانونی” XRP، مجبور است تعداد شاهدان را کاهش دهد. در حال حاضر، ده نفر از کارمندان فعلی و سابق ریپل قرار است در موارد مختلف شهادت دهند. SEC همچنین در تلاش است تا ریپل را مجبور کند مدارکی را که اعمال فشار خارجی آنها را نشان میدهد، فاش کند.

در ژوئن سال 2020، کریس جیانکارلو، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا، علناً اعلام کرد که XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده، نبوده است. هرچند، SEC ادعا کرد که او در لیست حقوق بگیرهای ریپل بوده است:

“ریپل برای تایید دفاعیه خود در جلسه دادرسی به آن مقام رشوه داده، و به این اظهارات متکی است.”

چند روز پیش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعا کرده بود، ریپل دفاعیه ی خود را بر اساس احساسات کاربران و نظرات شخصی بنا کرده است. از آنجایی که Ripple، این ادعاها و استاندارد نبودن شهادت نامه خود را رد میکند، SEC حق دارد بررسی کند که آشفتگی ریپل در مقابل بازتاب احساسات واقعی بازار برنامه ریزی شده بوده یا نه. علاوه بر این ، SEC می خواهد اسناد پنج سوپروایزر دیگر را نیز بررسی کند. از این رو آژانس میتواند کلیه اسناد داخلی و خارجی مربوطه را جمع آوری کند.

 

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x