سناتور آمریکایی از مردم خواست تا با خرید بیت کوین با کاهش ارزش دلار مقابله کنند
0

سناتور آمریکایی از مردم خواست تا با خرید بیت کوین با کاهش ارزش دلار مقابله کنند

بازدید : 1567

گزیده خبر:

ارزش دلار به دلیل اقدامات نابجای فدرال رزرو کاهش می‌یابد. مردم باید برای محافظت از سرمایه خود بیت کوین بخرند و نگه دارند. این بخشی از جملات سینتیا لومیس سناتور آمریکایی است. وی که مدتی است به‌صورت آشکار حمایت خود را از بیت کوین نشان می‌دهد، 8 سال پیش پنج بیت کوین را هر یک با قیمت 300 دلار خریده است و هنوز آنها را در کیف پول خود دارد.

برای بازنشستگی خود و مقابله با کاهش ارزش دلار، بیت کوین بخرید

به گزارش کریپتوپوتیتو، در اجلاس مشاوره مالی CNBC، سینتیا لومیس به عنوان اولین سناتور زن وایومینگ بار دیگر بر اعتقاد خود نسبت به بیت کوین به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری و ذخیره ارزش تأکید کرد.

به عقیده لومیس، این دارایی باید در پورتفولیوهای گسترده‌تر و در زمره دارایی‌های بلندمدت جای داشته باشد.

وی دراین‌باره گفت:

«من می‌خواهم ببینم که ارز دیجیتالی چون بیت کوین، به بخشی طبیعی از تخصیص دارایی‌های متنوع در برنامه‌های بازنشستگی شهروندان آمریکایی تبدیل شود. بنابراین، اگر شما یک کارمند دارید من تمایل دارم که صندوق بازنشستگی شما در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال که ذخیره خوبی برای ارزش هستند سرمایه‌گذاری کنند.»

وی همچنین اقدامات اخیر السالوادور در رابطه با اتخاذ Bitcoin به‌عنوان واحد پول قانونی این کشور را مهم خواند و عنوان کرد که این کشور از تصمیم درست خود بهره‌مند خواهد شد.

مطلب مفید: شهروندان السالوادور بیت کوین رایگان دریافت خواهند کرد

علاوه بر این، سناتور لومیس معتقد است که شهروندان آمریکایی نیز می‌توانند از بیت کوین استفاده کنند. وی علت این کار را سیاست‌های پولی نادرست فدرال رزرو در یک سال اخیر می‌داند.

وی افزود:

«کنکگره تریلیون ها دلار هزینه می‌کند و اقتصاد ما و اقتصاد جهانی را با دلار غرق کرده است. هیچ راهی وجود ندارد که بتوان جلوی کاهش ارزش دلار را گرفت.»

لومیس پنج بیت کوین دارد

لومیس در واقع همان چیزی را تبلیغ می‌کند که آن را در سال 2013 خریده است. بااین‌حال، وی دیگر در رابطه با موجودی کنونی بیت کوین خود چیزی عنوان نکرده است.

خبر جدید: کوین بیس می‌خواهد اپ استور اپلیکیشن های غیرمتمرکز راه‌اندازی کند

اما در این اجلاس، لومیس از خرید 5 بیت کوین هشت سال پیش خبر داد که هنوز هم از آنها نگهداری می‌کند. با افزایش ارزش بیت کوین از آن زمان تاکنون، سرمایه وی اکنون بیش از صد برابر شده است. بااین‌حال، او یک هولدر است. وی تصمیم دارد تا برای مقابله با کاهش ارزش دلار، دارایی خود را تا بیشترین زمان ممکن نگه دارد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x