تحلیل و پیش بینی قیمت توکن شیبا (SHIB ) 26 خرداد

بازدید : 3490

SHIB آماده است تا از 0.0000050 دلار بازگردد.

 • قیمت توکن Shiba-Inu با مقاومت سختی روبرو است.
 • افزایش فشار فروش وارده به شیبا اینو ممکن است باعث شود این ارز ریزش داشته و این ارز را به 0.0000050 دلار  برساند.
 • تنها یک کندل 4 ساعته که در 0.0000080 دلار بسته شود، می‌تواند این میم کوین را نجات دهد.

زمان زیادی لازم بود تا ارز شیبا ریکاوری کرده و به قیمت قبلی خود بازگردد. همین موضوع تا حد زیادی باعث شده بسیاری از تحلیلگران روندی نزولی برای این توکن پیش بینی کنند.

قیمت ارز شیبا در آینده

در ویدئویی که برای شما قرار دادیم؛ تحلیلگران FXStreet ارزیابی می‌کنند که براساس بررسی‌های آنها قیمت این ارز تا کجا پیش می‌رود.

براساس تحلیل و بررسی انجام شده روی این توکن، Akash Girimath تحلیلگر FXStreet، معتقد بود اگر شیبا اینو از مقاومت خود عبور نکند روند نزولی را در پیش خواهد گرفت. با توجه به کف‌های قیمتی زیاد این توکن، او از شیب انتظار تغییر روند ندارد. آکاش معتقد است توکن شیبا اینو نه تنها قادر به بازگشت به قیمت 0.0000050 دلار نخواهد بود؛ بلکه روند نزولی این توکن دوباره آغاز خواهد شد. او معتقد است به احتمال زیاد قیمت توکن SHIB اندکی افزایش پیدا می‌کند و سپس دوباره روند نزولی را در پیش گرفته و دچار کاهش قیمت می‌شود. همین موضوع محرکی برای شروع روند نزولی خواهد بود.

SHIB
چارت توکن شیبا اینو

اندیکاتور RSI نیز واگرایی نزولی را نشان می‌دهد. این اندیکاتور قیمتی بالاتر از پایین‌ترین قیمت توکن شیب نشان می‌دهد. همین مسئله تا حد زیادی شیبا اینو را در مسیر نزول قیمت قرار می‌دهد. زیرا این الگو تشکیل واگرایی مخفی نزولی را نشان می‌دهد.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است. و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x