پیش بینی و تحلیل توکن شیبا (SHIB) 10 مرداد 1400
0

پیش بینی و تحلیل توکن شیبا (SHIB) 10 مرداد 1400

بازدید : 1581

فکت کوینز: در میان حرکت صعودی کل بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد توکن شیبا اینو نیز در روز یکشنبه 10 مرداد 1400 در مسیری صعودی قرار گرفته باشد و روند روز گذشته خود را ادامه دهد.

صعود اخیر در قیمت شیبا می‌تواند ناشی از لیست شدن این توکن در پلتفرم معاملاتی ایتورو (eToro) باشد. ایتورو در بیانیه‌ای اعلام کرد که در پاسخ به درخواست روزافزون کاربران، توکن شیبا را به پلتفرم خود افزوده است.

بیشتر بخوانید: توکن شیبا در پلتفرم معاملاتی ایتورو (eToro) لیست شد

در همین حال، هیجان پیرامون پذیرش ارزهای دیجیتال و تقاضای سازمان‌ها، تأثیر به سزایی در افزایش قیمت شیبا داشته است.

پیش بینی و تحلیل توکن شیبا 10 مرداد 1400

بر اساس نمودار روزانه شیبا، این توکن از مقاومت خط روند کاهشی در سطح 0.00000635 دلار عبور کرده است. با این حال، برای اطمینان از به پایان رسیدن الگوی نزولی سه‌هفته‌ای، شیبا لازم است تا کندل روزانه خود را بالاتر از این سطح ببندد.

حتی پس از تأیید خروج از الگوی نزولی سه‌هفته‌ای، شیبا بایستی قیمت را از میانگین متحرک (DMA) 21 روزه بالاتر برده و در آنجا تثبیت شود. در این سناریو می‌توان به افزایش قیمت بیشتر امیدوار بود. در صورت تحقق این سناریو، تارگت بعدی می‌تواند همسطح با میانگین متحرک 50 روزه در سطح 0.00000736 دلار باشد.

علیرغم رشد قیمت مداوم اما سرمایه‌گذاران بایستی احتیاط کنند چرا که شاخص مقاومت نسبی (RSI) در نمودار 14 روزه همچنان زیر آستانه 50.00 قرار دارد.

شیبا 10 مرداد 1400

در صورتی که شیبا نتواند از الگوی نزولی سه‌هفته‌ای خود خارج شود و گاوها بر بازار مسلط گردند، احتمال کاهش قیمت به تا محدوده 0.00000590 وجود خواهد داشت.

در صورت افزایش فشار نزولی، قیمت می‌تواند تا حمایت 0.00000459 دلار کاهش یابد.

این تحلیل صرفاً ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet  است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x