پیش‌بینی و تحلیل توکن شیبا اینو (SHIB) 23 تیر 1400

پیش‌بینی و تحلیل توکن شیبا اینو (SHIB) 23 تیر 1400
0
بازدید : 2690

توکن شیبا اینو همانند اکثر آلت کوین‌ها در حال تثبیت است. بااین‌حال، اوضاع پیرامون شیبا در تاریخ 23 تیر 1400 برای حرکت‌های صعودی سالم مطلوب است. شیبا در حال حاضر بالاتر از دو سطح حمایتی مهم معامله می‌شود که درگذشته حرکات قابل‌توجه قیمتی را ایجاد کرده بودند.

راه‌اندازی صرافی شیبا سواپ

توکن شیبا از جمله میم کوین‌هایی بود که در جریان رالی صعودی اخیر بسیار محبوب شد. میم کوین‌ها دسته‌ای از کوین‌ها هستند که شهرت خود را از دوج کوین به دست آوردند. بااین‌حال، بسیاری از آنها نتوانستند پس از سقوط گسترده 19 مه کمر راست کنند. اما شیبا توانست دوباره بازگردد.

صحبت‌های ایلان ماسک در رابطه با سگ شیبا اینو نیز به توکن شیبا کمک کرد تا رشد کند. برخلاف سایر میم کوین‌ها، شیبا کوینی با برنامه بود و همین موضوع باعث شد تا این ارز دیجیتال در صرافی کوین بیس لیست شود که موفقیتی شگرف برای آن محسوب می‌شود.

نقطه عطف مهم دیگر اما راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ در تاریخ 6 ژوئیه بود. از این راه‌اندازی چنان استقبال شد که در روز اول کار، ارزش قفل‌شده آن از یک میلیارد دلار فراتر رفت و کمی بعد به یک و نیم میلیارد دلار رسید.

بیشتر بخوانید: چطور از شیبا سواپ Shibaswap استفاده کنیم؟

برخلاف بیشتر صرافی‌های غیرمتمرکز، صرافی شیبا سواپ توسط Certik کاملاً حسابرسی شد. مطلبی که با آن می‌توان حجم بالای معاملات و ارزش قفل شده را متوجه شد.

در زمان نگارش این خبر، ارزش قفل شده در صرافی شیبا سواپ 1.5 میلیارد دلار است و سه جفت ارز جدید در تاریخ 12 ژوئیه به این سیستم‌عامل اضافه شده است.

علاوه بر این، خالق شیبا خبر داد که در تاریخ 20 ژوئیه قرار است مهمانی مجازی بزرگی برای شیبا گرفته شود. مطلبی که به‌خودی‌خود می‌تواند قیمت را افزایش دهد.

پیش‌بینی و تحلیل توکن شیبا اینو (SHIB) 23 تیر 1400

توکن شیبا طی هفته گذشته تقریباً 33 درصد کاهش یافته و به سطح کنونی 0.00000690 دلار درست بالاتر از سطح پشتیبانی 0.00000654 دلار کاهش پیدا کرد. در صورتی که این حمایت شکسته شود حمایت 0.00000625 دلاری پذیرای شیبا خواهد بود.

سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند که صعود می‌تواند از هر یک از سطوح حمایتی ذکر شده شروع شود. حتی ممکن است قیمت تا محدوده 0.00000518 دلار کاهش پیدا کند تا خریداران بتوانند موتور این رالی صعودی را روشن کنند.

اولین هدفی که سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خود داشته باشند سطح 50 درصد اصلاحی فیبوناچی در 0.00000870 دلار است. در صورتی که خرید ادامه داشته باشد، صعود می‌تواند تا سطح 62 درصد اصلاحی فیبوناچی و تا قیمت 0.00000954 دلار ادامه پیدا کند.

این حرکت صعودی از سطح 0.00000625 دلار 50 درصد سود را به سرمایه‌گذاران خواهد رساند.

اگرچه صعود محتمل به نظر می‌رسد اما سرمایه‌گذاران باید احتیاط کنند. دلیل این است که فومو یا تبلیغات خرد به‌طورکلی می‌تواند منجر به اصلاحات گسترده‌ای شود.

یک نمونه از این اصلاحات را می‌توان در داستان دوج کوین مشاهده کرد. دوج تا شب برنامه تلویزیونی ایلان ماسک صعود کرد اما پس از برنامه سقوطی هولناک را تجربه کرد.

شیبا 23 تیر 1400

به همین ترتیب ممکن است قیمت شیبا در روزهای منتهی به مهمانی مجازی افزایش یافته و در حین این رویداد کاهش یابد. در صورت تحقق این مهم، قیمت احتمالاً تا 0.00000518 دلار کاهش پیدا خواهد کرد و سناریوی صعودی باطل خواهد شد. در این صورت می‌توان انتظار کاهش بیشتر به 0.00000420 دلار را نیز داشت.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x