تیم توسعه شیبا اینو درگاه توکن سوزی میم کوین را راه اندازی کرد
0

تیم توسعه شیبا اینو درگاه توکن سوزی میم کوین را راه اندازی کرد

بازدید : 67

فکت کوینز: تیم توسعه شیبا اینو، یکی از محبوب ترین میم کوین های حال حاضر، مکانیسم و درگاه توکن سوزی برای شیبا راه اندازی کرده است که بر اساس آن هولدرها می‌توانند توکن های خود را بسوزانند و همزمان درآمد غیرفعال نیز داشته باشند.

درگاه توکن سوزی شیبا

درگاه توکن سوزی شیبا اینو قابلیتی است که کاربران بر اساس آن می‌توانند توکن های خود را به آدرس نامعلومی و برای خارج کردن از موجودی در گردش ارسال کنند. این کیف پول قابلیت بازیابی توکن ها را ندارد و هنگامی که توکنی به آن ارسال شود برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد.

این قابلیت به شکلی موثر در کاهش موجودی در گردش شیبا اینو تاثیرگذار است. به صورت تئوری درگاه توکن سوزی شیبا باعث خواهد شد تا سرمایه گذاران از هولد کردن یک دارایی بهره مند باشند که قصد دارد با تورمی بودن و همچنین از رقبای خود با موجودی نامحدود پیشی بگیرد.

البته باید دقت داشت که تمام این مسائل در حد تئوری است و هیچ تضمینی وجود ندارد که کاهش موجودی شیبا الزاما باعث افزایش ارزش آن شود. بدین ترتیب سرمایه گذاران و تریدرها باید منتظر بمانند و نتیجه این مکانیسم را با چشم خود مشاهده کنند.

مطلب مفید: نحوه استفاده از پل آربیتروم برای انتقال توکن از شبکه اتریوم به آربیتروم

تیم توسعه شیبا اینو و سازنده مکانیسم مذکور، برای انجام چنین کاری بسیار از سمت جامعه شیبا مورد حمایت قرار گرفتند و به نوعی می‌توان آنها را مشوق و محرک اصلی راه اندازی این درگاه دانست. در وبسایت رسمی شیبا اینو در این رابطه نوشته شده است:

«جامعه شیبا اینو، نظرات و بازخوردهای خود را در طول فرایند با ما به اشتراک گذاشتند تا بتوانیم روشی سیستماتیک برای کاهش موجودی و افزایش ارزش دارایی ایجاد کنیم و در عین حال پتانسیل رشد ثروت جامعه را افزایش دهیم.»

برای پاداش دادن به کاربرانی که توکن های خود را می‌سوزانند، تیم توسعه شیبا اینو با منبعی از درآمد غیرفعال مشوق این افراد است. در ازای سوزاندن توکن های شیبا اینو، کاربران توکنی تحت نام burntSHIB دریافت می‌کنند. دارندگان این توکن بعدا توکن های ریوشی (RYOSHI) دریافت خواهند کرد. 0.49 % از تمامی تراکنش های ریوشی به صاحبان توکن های اشاره شده تعلق می‌گیرد.

برای تایید اعتبار و بررسی بیشتر جزئیات درگاه توکن سوزی شیبا اینو می‌توانید قرارداد هوشمند مربوطه را مشاهد کنید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

1
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x