بانک سنگاپور و خدمات نوین در حوزه رمزارز
0

بانک سنگاپور و خدمات نوین در حوزه رمزارز

بازدید : 1467

بار دیگر یک بانک جهانی اعتراف کرد که رمزارزها، آینده اقتصاد جهانی را تشکیل میدهند. خبرها حاکی از این است که بزرگترین بانک تجاری سنگاپور DBS، باسه پیشنهاد جدید در حال ورود به حوزه رمزارزهاست.

طبق گزارش Cointelegraph، این بانک(Development Bank of Singapore) در حال راه اندازی تجارت و حفاظت از رمزارز است . علاوه بر این در پی پلتفرمی برای اجرای توکن های امنیتی میباشد . شرح این پیشنهادات و محتوای آن به طور خلاصه در وب سایت DBS قبل از اینکه دقایقی بعد از انتشار حذف شود، منتشر شد.

خدمات بانک DBS سنگاپور
خدمات نوین بانک DBS منبع: کوین تلگراف

رمزارزهای پشتیبانی شده

خدماتی که این بانک یعنی صرافی رمزارز DBS  به زودی ارائه میدهد، از پنج ارز اصلی از جمله Bitcoin (BTC)، Ether (ETH)، XRP، Bitcoin Cash (BCH) و Ethereum Classic (ETC) پشتیباتی خواهد کرد.

در این پلتفرم ارزهای فیاتی مثل دلار ایالات متحده، دلار سنگاپور، دلار هنگ کنگ و ین ژاپن هم پشتیبانی میشود. هیچ یک از این دارایی ها در این صرافی ذخیره نمیشوند. بلکه در بانک DBS نگهداری می شوند. این بانک به خاطر خدمات حفاظتی ای که به مشتریانش ارائه داده در سطح جهانی شناخته شده است.

DBS نه تنها برای کارآفرینان کوچک و متوسط بلکه برای شرکت های بزرگ هم شرایط صدور توکن های امنیتی را فراهم کرده است. DBS  تحت نظارت سازمان پول سنگاپور میباشد.  به عقیده آنها  از میان خدمات کارآمدی که ارائه میدهند ” تعهد به امنیت سازمان” مثال زدنی است.

بر اساس این مدارک، خدمات این صرافی که از سمت بانک DBS  حمایت میشود هم در جهت ارائه اقداماتی برای جلوگیری از فعالیت های فریبکارانه و رعایت هرچه بیشتر قوانین ضد پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم است.

علی رقم جزئیات موجود درمورد این صرافی ،امروز سخنگوی DBS به Cointelegraph گفت : این سیستم عامل هنوز در دست توسعه است. وی خاطر نشان کرد:

” برنامه های DBS برای صرافی ارزهای دیجیتال هنوز در دست توسعه و راه اندازی است. و هنوز تأییدیه های قانونی را دریافت نکرده است. و تا زمان اتخاذ تأییدات لازم، هیچ اطلاعیه دیگری منتشر نخواهد شد.”

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x