فوتبال فانتزی Sorare سوراره: بازی مبتنی بر اتریوم
0

فوتبال فانتزی Sorare سوراره: بازی مبتنی بر اتریوم

بازدید : 205

فوتبال فانتزی Sorare،  بازی مبتنی بر اتریوم، یک بازی در اصل اتریومی که با فوتبال فانتزی، ورزش‌های فانتزی و NFT هم‌راستا شده است تا تجربه‌ای بر پایه تعامل و منحصر به فرد برایتان ایجاد کند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به بازی های کامپیوتری و کلا به دنیای بازی ها علاقه مند هستید پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با این بازی با فکت کوینز همراه شوید.

فوتبال فانتزی Sorare سوراره  چیست؟

فوتبال فانتزی Sorare

 

Sorare یک بازی فوتبال فانتزی است که با استفاده از NFT این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از طریق صدها تیم دارای مجوز کارت‌هایی را بخرید و از آن خود کنید و در نهایت بتوانید آن‌ها را مجددا بفروش برسانید.

 

 

در بازی‌های فوتبال قدیمی‌تر کاربران می‌توانستند بازیکن‌های موردعلاقه خود را انتخاب کنند و تیم‌های خود را به صورت هفتگی مشخص و مطابق با هر عملکرد رو به جلویی که بازیکنان انجام می‌دادند، برای خود امتیاز جمع کنند به این امید که بتوانند بر حریف چیره شوند.

داستان سوراره Sorare

The story of Soura

در Sorare قضیه کمی متفاوت است؛ به این صورت که گرچه این بازی نیز یک فوتبال فانتزی است اما بجای انتخاب نام بازیکن‌ها از لیست به عنوان بازیکن جدید، باید کارت‌های دیجیتالی تجاری را خریداری کنید که به صورت  توکن هایی بر روی شبکه  اتریوم ارائه شده‌اند.

شما می‌توانید این  توکن های غیرقابل تعویض (NFT ) را خریداری کنید و سپس به‌راحتی قادر خواهید بود تا آن‌ها را به صورت ارز دیجیتال قابل وصول بفروشید، اما در عین حال همه این فعالیت‌ها درون بستر Sorare صورت می‌پذیرد. در صورت بُرد در بازی نیز جوایزی به صورت ارز رمزنگاری شده یا کارت‌های معتبر به کاربران اعطا می‌شود. این بازی، یک بازی فانتزی به همراه مالکیت دیجیتال واقعی برای کاربران است که این امتیاز را مدیون  توکن های غیرقابل تعویض (NFT ) ورزش‌های دارای مجوز است. بیاید ببینیم شروع و نحوه بازی در Sorare به چه صورت است.

مطالب مفید: پله ( Pelé )به دنیای NFT ها پیوست

پیش از هر چیز باید بدانیم فوتبال فانتزی Sorare چیست؟

What is Sorare Fantasy Football?

Sorare نوعی فوتبال فانتزی آنلاین است که ارز رمزنگاری شده نیز ضمیمه فعالیت آن است. همانند بازی‌های قدیمی‌تر، در این بازی نیز باید چیدمان تیم‌ها به صورت هفتگی با استفاده از بازیکنان حرفه‌ای صورت بپذیرد و موقعیت همه آن‌ها بر روی زمین مشخص شود. تعداد گل‌های زده شما باید هر هفته بیشتر از بقیه کاربران لیگ باشد. Sorare بازکنان بیش از ۱۰۰ تیم بین‌المللی در لیگ‌های مختلف را در اختیار دارد و شما می‌توانید آن‌ها را از طریق خرید کارت‌های دیجیتال به تیم خود اضافه کنید. تیم‌های دارای مجوز، تیم‌های مطرحی ازجمله لیورپول، آث میلان ، یوونتوس، پاری سن-ژرمن، همه تیم‌های جی لیگ ژاپن و لا لیگا اسپانیا هستند.

نحوه کار با فوتبال فانتزی Sorare به چه صورت است؟

فوتبال فانتزی Sorare

Sorare به شما چند لیگ مختلف را پیشنهاد می‌کند که می‌توانید برای هر کدام از این لیگ‌ها که مایل هستید، ثبت‌نام کنید. لیگ‌هایی برای تازه ‌کارها، لیگ‌های ویژه منطقه‌ای و حتی یک لیگ ویژه برای چیدمان تیم با استفاده از  بازیکنانی که سنشان کمتر از ۲۳ سال است. به‌محض انتخاب لیگ، می‌توانید به صورت هفتگی چیدمان تیم خود را با استفاده از کارت‌هایی که در حساب کاربری خود دارید، انجام دهید. در پایان هفته امتیازات کسب شده بر اساس عملکرد بازکنان در دنیای واقعی محاسبه می‌شود و کاربرانی که بیشترین امتیاز را دارند به عنوان جایزه ارز و کارت‌های با ارزش دریافت می‌کنند.

 

چه چیزی فوتبال فانتزی Sorare سوراره را از بقیه متمایز ساخته است؟

Game Fantasy Sourare

Sorare آیتم‌هایی را کنار هم قرار داده است که کاربران را به وجد می‌آورد؛ آیتم‌هایی از قبیل فوتبال فانتزی، بازی‌های ورزشی فانتزی، کارت‌های قابل وصول،  توکن های رمزنگاری شده (NFT ) و خلاصه کاری کرده که بقیه بسترها قابل مقایسه با آن نیستند.

 

Sorare برترین بستر فوتبال فانتزی NFT در عصر حاضر معرفی شده است و اگرچه در صورت برنده شدن برایتان پرداخت هایی انجام می‌دهد، اما رقابتی واقعی با سبک و سیاقی فانتزی برای کاربران ایجاد می‌کند. همچنین این بازی برای افراد سرسختی که حاضر نیستند برای بهترین تیم‌ها هیچ پولی خرج کنند، جوایزی ارزشمند در ازای پیروزی به همراه می‌آورد.

مطالب مفید: توکن غیرمثلی یا غیر قابل معاوضه (NFT) چیست و دقیقا به چه معناست؟

شروع کار با فوتبال فانتزی Sorare به چه صورت است؟

Working with Sorare fantasy football

مانند هر بازی رایگان دیگری، برای شروع این بازی نیاز به پرداخت هیچ پولی نیست. فقط کافی است وارد سایت شوید و ثبت‌نام کنید و مراحل ثبت‌نام را پشت سر بگذارید تا ۱۲ کارت رایگان که به طور معمول هنگام شروع در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، به شما نیز ارائه شود‌. این کارت‌ها در دنیای واقعی ارزشی نداشته و قابل فروش نیستند، اما می‌توان درست مانند هر کارت دیگری از آن‌ها در لیگ استفاده کرد.

طی مراحل ثبت‌نام، تیم‌های موردعلاقه خود را از میان تیم‌های دارای مجوز انتخاب می‌کنید، بعد اولین تیم خود را وارد کرده و سپس چیدمان تیم خود را انجام می‌دهید‌. فرآیند ثبت‌نام یک فرایند کاملاً مستقیم و ساده است که به شما کمک می‌کند اصول اولیه این نوع فوتبال فانتزی را فرا بگیرید و سپس شمارا بازار هدایت می‌کند تا کارت‌های NFT خود را که به صورت  توکن هایی در بلاک چین اتریوم ارائه شده‌اند، خریداری کنید.

گزینه “کارت‌های جدید ” به شما اجازه می‌دهد تا کارت‌های جدیدی که اخیرا ارائه شده‌اند را خریداری کنید و گزینه ” انتقال ” به شما اجازه می‌دهد تا کارت‌های خود را با قیمت مشخص که معمولا بیشتر از آن چیزیست که قبلا خریداری کرده‌اید، بفروش برسانید.

منابع مالی Sorare

Sorare funding

Sorare منابع مالی خود را در تا فوریه سال ۲۰۲۱ تا ۵۰ میلیون دلار افزایش داد و این مبلغ تا سپتامبر ۲۰۲۱ به ۶۸۰ میلیون دلار رسید؛ که این به معنای اعتماد به نفس و رشد تجاری قابل توجهی طی سال ۲۰۲۰ و ابتدای ۲۰۲۱ است که دقیقا هم‌زمان شد با افزایش علاقه میان کاربران و اعتبار بازار ارز رمزنگاری شده NFT.

تبدیل فوتبال فانتزی Sorare به قدرت برتر سرگرمی‌های ورزشی

فوتبال فانتزی Sorare

مدیرعامل Sorare اعلام کرده که ما قصد داریم تا فوتبال فانتزی Sorare سوراره را تبدیل کنیم به قدرت برتر سرگرمی‌های ورزشی. منابع مالی جدید را به تعمیم تیمی با کلاس جهانی، لیگ‌ها و ورزش‌های جدید تخصیص داد. همچنین امکانات خود را برای بهره‌وری هر چه بیشتر کاربران توسعه خواهیم داد. Sorare در سپتامبر سال ۲۰۲۱ یک سری NFT جدید برای فوتبال فانتزی ارائه کرده به نام Legands NFT collection که دلیل اصلی این اقدام زنده نگه‌داشتن نام بازیکنان پیشکسوتی همچون مارادونا و مایکل پلاتینی و بزرگانی از این دست است‌.

 

سایت سوراره

فوتبال به طور قطع یک ورزش جهانی است و موردعلاقه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا و سایت سوراره تا به حال مجوزهای زیادی از اروپا، آفریقا و آسیا برای فوتبال‌های فانتزی خود اخذ کرده است ولی هنوز مجوزهای بسیار زیاد دیگری موجود هستند که باید اخذ شوند و Sorare قصد دارد که میلیون‌ها نفر را از طریق ورزش جذب چرخه ارزی خود کند.

لطفا نظرتان را در مورد این مطلب از فکت کوینز به اشتراک بگذارید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x