شرکت Square کیف پول سخت افزاری بیت کوین خود را راه اندازی خواهد کرد
0

شرکت Square کیف پول سخت افزاری بیت کوین خود را راه اندازی خواهد کرد

بازدید : 1301

گزیده خبر:

شرکت خدمات مالی جک دورسی Square برنامه های خود برای ساخت کیف پول سخت افزاری بیت کوین را تایید کرده است. به عقیده وی این پروژه شناخت و همه گیری بیت کوین را در جهان افزایش می دهد.

یک ماه بعد از بررسی این ایده Jesse Dorogusker گفت شرکت Square این ایده را عملی خواهد کرد. وی مشارکت جامعه را دلیل اصلی تصمیم شرکت عنوان کرد.

کیف پول سخت افزاری شرکت Square

CryptoPotato در اوایل ماه ژوئن گزارش داد که جک دورسی، مدیر عامل شرکت Square تایید کرده است که این شرکت در نظر دارد کیف پول سخت افزاری بیت کوین را بسازد.

اگرچه این شرکت هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده بود دورسی جزئیاتی درباره شکل ظاهری محصول نهایی ارائه داد. اگر این کار را انجام دهیم، می توانستیم آن را کاملا علنی از نرم افزار گرفته تا طراحی سخت افزار با همکاری جامعه پیش ببریم.

وی اظهار داشت سرمایه گذاران از چنین محصول فراگیری که استقلال عملکردی برای بازار جهانی به همراه دارد، استقبال خواهند کرد.

تقریباً یک ماه بعد شرکت Square تایید کرد که یک  کیف پول و سرویس سخت افزاری می سازد تا نگهداری بیت کوین را آسوده تر سازد.

اندکی بعد، مدیر عامل Square و Twitter نیز گفت: ما این کار را انجام می دهیم.

با این برنامه ها square حمایت خود از رمزارز اولیه را بیشتر تأیید کرد. همانطور که اواخر سال گذشته گزارش شد، این شرکت پس از خرید 50 میلیون دلار، BTC را در ترازنامه خود قرار داد.

این شرکت درآمد قابل توجهی را که در سه ماه اول سال 2021 کسب کرده بود را اعلام کرد. این درآمد عمدتا بخاطر خرید بیت کوین توسط مشتریان از طریق پلتفرم اختصاصی این کمپانی کسب شد.

به نظر می‌رسد که بیت کوین (BTC) مهم‌ترین مسئله برای جک دورسی مدیرعامل توییتر و شرکت Square باشد. در حقیقت اگر دورسی در توییتر یا اسکوئر مشغول به کار نبود، در شبکه بیت کوین فعالیت میکرد.

اگر من در توییتر یا اسکوئر نبودم روی بیت کوین کار می‌کردم. اگر بیت کوین بیش از اسکوئر و توییتر به کمک احتیاج داشته باشد، این دو را رها خواهم کرد. بااین‌حال من معتقدم که هر دو این شرکت‌ها نقشی برای ایفا کردن دارند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x