نقشه راه 2022 شبکه استلار؛ اضافه شدن قراردادهای هوشمند در آینده نزدیک
0

نقشه راه 2022 شبکه استلار؛ اضافه شدن قراردادهای هوشمند در آینده نزدیک

بازدید : 1493

فکت کوینز: در نقشه راه 2022 شبکه استلار که به تازگی منتشر شده است، این شبکه بیان داشته که سال 2021 باعث شد تا ما راه خود برای ادامه مسیر را پیدا کنیم. به همین منظور و به عنوان بخشی از استراتژی سال 2022، بنیاد توسعه استلار، از برنامه های خود برای توسعه قراردادهای هوشمند بر بستر شبکه استلار خبر داده است.

تومر ولر، نایب رئیس بخش استراتژی های فناوری در استلار می‌گوید که دیفای در استلار را به مرحله جدیدی خواهیم برد. قراردادهای هوشمند ورود توسعهدهندگان راحت تر می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهند تا بدون صورت گرفتن تغییرات در پروتکل برنامه های کاربردی بسازند. با اضافه شدن قراردادهای هوشمند به استلار، این شبکه نیز به بلاک چین هایی مانند اتریوم، پولکادات، کاردانو و کازماس اضافه خواهد شد.

قراردادهای هوشمند معمولا استفاده می‌شوند تا فرایند اجرایی شدن یک قرارداد را به صورت خودکار در آورند و بدین صورت در زمان صرفه جویی خواهد شد و دیگر نیازی به واسطه نیست.

قابلیت بازار ساز خودکار دیفای در سال 2021 در دسترس کاربران استلار قرار گرفت. در حالی که حوزه دیفای برای استلار تازگی ندارد، این شبکه تصمیم گرفته فعالیت خود در این حوزه را گسترش شدهد. برای شروع نیز استلار قصد دارد با شبکه مانی گرام (MoneyGram) همکاری کند تا برای کاربران خود دسترسی مستقیم به شبکه پرداخت جهانی از طریق بلاک چین را ایجاد کند.

اضافه شدن مانی گرام به شبکه استلار

در سال 2021، مانی گرام، این شبکه بزرگ پرداخت های جهانی همکاری خود با استلار را اعلام کرد و قابلیت تبدیل ارز دیجیتال به پول نقد و ارز فیات را برای کاربران استلار ارائه داد. ولر درباره قراردادهای هوشمندی که قرار است به استلار اضافه شوند می‌گوید، در حال بررسی ماشین های مجازی و زبان های مختلفی برای توسعه قراردادهای هوشمند هستیم. همچنین مهم ترین هدف ما از راه اندازی این قراردادهای هوشمند، افزایش امنیت، مقیاس پذیری و در دسترس بودن شبکه است.

مطلب مفید: ارز دیجیتال بند پروتکل (Band Protocol) چیست؟

درباره زمان راه اندازی نیز وی بیان داشت که انتظار داریم که تا پایان سال 2022 تمام آزمایشات لازم را انجام داده باشیم. در آن زمان استلار درباره زمان راه اندازی تصمیم خواهد گرفت.

نقشه راه 2022 شبکه استلار

نقشه راه استلار از 3 بخش اساسی تشکیل شده است: بخش اول به افزایش مقیاس پذیری و ابتکارات شبکه می‌پرازد. استلار امیدوار است که در آینده بتواند دامنه گنجایش شبکه را افزایش دهد. بخش دوم نقشه راه به مشارکت بیشتر در شبکه می‌پردازد. در این مرحله استلار قصد دارد با استراتژی بلند مدتی بتواند مشارکت و بازخورد بیشتری در شبکه خود بدست آورد و سازمان ها و افراد بیشتری را جذب کند. بخش سوم نیز انجام تحقیقات لازم به منظور افزایش تنوع و تقاضا در شبکه است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x