قراردادهای هوشمند جدید شبکه استلار کارآمدتر از شبکه اتریوم خواهند بود
0

قراردادهای هوشمند جدید شبکه استلار کارآمدتر از شبکه اتریوم خواهند بود

بازدید : 1595

فکت کوینز: مهندسان استلار (XLM) روش كاملاً جدیدی را برای اجرای قراردادهای هوشمند روی شبکه استلار پیشنهاد كرده اند.

پروژه Venus در حال حاضر بر توانمندسازی dApps مبتنی بر استلار (XLM) برای ارائه انواع جدیدی از قراردادهای هوشمند تمرکز دارد. این سرویس مبتنی بر سرورهای (TSS) است و با عملکرد پیشرفته به امور مالی غیرمتمرکز استلار قدرت می بخشد.

قراردادهای هوشمند جدید شبکه استلار

به گزارش یوتودی ، شبکه استلار قرار است نوع کاملا جدیدی از قراردادهای هوشمند را راه اندازی کند. در این طرح پیشنهادی از سرورهای Turing Signing/turret استفاده خواهد شد.

توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند را بر روی turret بارگذاری کنند. این turret یک جفت کلید اصلی برای امضای تراکنش ها با این قرارداد هوشمند ایجاد میکند.

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای استلار کلیک کنید

سپس، تراکنش ها توسط turretهای دیگر امضا میشوند تا یک بلاک چین آن را معتبر بداند. سرانجام، کاربران میتوانند قراردادهای هوشمند را به تمام turretها ارسال کنند تا زمانی که آن تراکنش به اندازه کافی امضا شود.

پروژه Venus بر ایجاد یک شبکه امن و قابل اعتماد از سرورها و قابلیت اجرای قراردادهای کوتاه مدت بر شبکه استلار متمرکز شده است.

مطلب مفید: قرارداد هوشمند یا اسمارت کانترکت چیست؟

Turret کارآمدتر از اتریوم

این طرح به عنوان بخشی از داده های پردازش شده خارج از زنجیره به طور قابل توجهی فشار تراکنشی شبکه را کاهش میدهد. اجرای قراردادهای هوشمند در turretها بسیار کارآمدتر از اتریوم (ETH) است.

در شبکه اتریوم (ETH) و تمام بلاک چین های سازگار با EVM، قراردادهای هوشمند از طریق ماشین مجازی درون زنجیره ای اجرا میشوند. بنابراین روشی که توسط Venus پیشنهاد شده، امکان مقیاس گذاری پیشرفته تر مکانیسم های استلار (XLM) را فراهم میکند. به گفته مهندسان، اجرای یک مدل مبتنی بر TSS ممکن است تأثیر مخربی بر عملکرد بلاکچین در Stellar داشته باشد:

DeFi و TSS اکوسیستم استلار را متحول خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: ویتالیک بوترین در کنفرانس EthCC: اتریوم باید از محدوده ساخت توکن فراتر برود

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x