پروژه Step Hero

پروژه Step Hero
0
بازدید : 4134

Step Hero از دسته بازی های RPG است .در این نوع بازی ها ، بازیکن نقش یک شخصیت خیالی را به عهده گرفته و با آن به انجام بازی می‌پردازد. تیم توسعه دهنده هدفش را با توجه به روند رو به رشد NFT ، ترویج پذیرش بلاک چین و ایجاد فرصت برای کسب درآمد کاربران خود معرفی کرده است.
این بازی بر بستر اسمارت چین بایننس(BSC) و شبکه Polygon پیاده سازی شده است.همانطور که می دانید در اسمارت چین بایننس( BSC )تعامل با قراردادهای هوشمند و انتقال وجه، مقرون‌به‌صرفه‌تر و سریع‌تر است.از این جهت گزینه مناسبی برای توسعه دهندگان به خصوص سازندگان بازی ها است. در این بازی که طرح و شخصیت های آن از فرهنگ یونان باستان الهام گرفته شده است، با توکنایز کردن شخصیت ها و آیتم های درون بازی این امکان فراهم است تا آن آیتم ها را به ارزش واقعی که کاربران می توانند از آن بهره مند شوند ، تبدیل کنند. این بازی ترکیبی کامل از NFT و DeFi است که به کاربران امکان می دهد به طور همزمان سرگرم شوند و سود کسب کنند.

مشخصات  پروژه Step Hero:

نماد : HERO
شبکه : BSC & Polygon
عرضه کل : 100,000,000
استاندارد : ERC-20
آدرس قرارداد :
0xE8176d414560cFE1Bf82Fd73B986823B89E4F545
رتبه در بازار : 2613

داستان بازی هیرو

داستان بازی نبرد بین دو ارتش در دوره آخرالزمان است. در ابتدا ، خدا سه جهان و همه موجودات زنده را بر روی آنها خلق کرد. در همان زمان ، فرشتگان را خلق کرد .( موجودات برتر که دارای قدرت های ماوراء طبیعی و توانایی های جادویی هستند.) خدا به سه فرشته ، اختیار داد که از سه جهان محافظت و حکومت کنند.فرشته لوسیفر، مأموریت ایجاد و اداره جهان بشری را به عهده گرفت. خداوند به لوسیفر نگهبان جواهر خدا – جواهر مقدس با قدرت ایجاد زندگی ، اعطا کرد.

اگرچه لوسیفر انسانها را تحقیر می کرد ، اما به عنوان یک بنده وفادار خدا ، او همچنان وظیفه خود را برای هزاران سال انجام داد. او از خدا پرسید: “پروردگار عزیز ، هدف از خلقت انسان چیست؟” خداوند پاسخ داد: “اگرچه ممکن است بشریت گونه ای کوچک و ناچیز به نظر برسد ، اما آنها توانایی بی پایان برای تبدیل شدن به موجودات برتر را دارند که یکی از آنها روزی قدرت و موقعیت من را به ارث خواهد برد.” پاسخ خدا نفرت لوسیفر از انسانیت را برانگیخت او می ترسید که روزی بشریت واقعاً فرمانروای فرشتگان شود.از این رو با همکاری فرشتگان همفکرش ارتش خود را تشکیل داد. لوسیفر و ارتش دارک ها برای براندازی خدا و فرشتگان دیگر جنگی را آغاز کردند. گرفتن جواهر خدا به لوسیفر این امکان را می دهد که قدرت به چالش کشیدن خدا را داشته باشد.

سرانجام بازی

در آخرین نبرد رو در رو ، خداوند با موفقیت لوسیفر را سرکوب کرد ، بنابراین جنگ پایان یافت. با این حال ، پس از نبرد شدید ، روح خدا به شدت آسیب دید و او مجبور شد برای بهبودی خود را منزوی کند. تمدن بشری تقریباً از بین رفت و تنها تعداد کمی از آنها زنده ماندند تا جهان را بازسازی کنند. جواهر خدا به تکه تکه شد. لوسیفر و ارتش تاریکی شکست خوردند و مجبور شدند به جهنم تاریک عقب نشینی کنند. با این حال ، آنها در تلاش بودند تا تمام قطعات جواهر خدا را جمع آوری کنند با این امید که دوباره قیام کنند.فرشته گابریل از طرف خدا مامور می شود تا سفری را برای جمع آوری قطعات جواهرات آغاز می کند تا از نابودی بشریت توسط لوسیفر جلوگیری کند. برای شروع بازی ، بازیکنان می توانند شخصیت های خود را از فروشگاه HERO یا بازار خریداری کنند بازیکنان نقش قهرمان را بازی می کنند.مأموریت آنها مبارزه با اشرار است.

روش های کسب سود از بازی HERO

بازیکنان بازی Step Hero می توانند از چند طریق درآمد کسب کنند:
1.خرید و فروش آیتم های درون بازی مانند معجون های شفابخش ، معجون های نیروی محرکه و سلاح های دست ساز
2.دریافت توکن پس از پیروزی در نبردها
3.کاربران می توانند شخصیت های خود را ارتقا دهند و بعداً آنها را معامله کنند. هرچه شخصیت های آنها منحصر به فرد و قدرتمندتر باشد ، سود بیشتری نیز کسب می کنند

توکنومیک

Step Hero

 

نقشه راه پروژه HERO :

اهداف پروژه در فصل دوم 2021 :
• راه اندازی وب سایت و NFT ها
• انتشار landing page
• چاپ وایت پیپر
• صدور توکن Hero
• راه اندازی NFT در شبکه Polygon
اهداف پروژه در فصل سوم 2021 :
• برگزاری IDO
• لیست توکن Hero در صرافی ها
اهداف پروژه در فصل چهارم2021 :
• تریلر بازی و نسخه بتا
• راه اندازی بازی RPG

4
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x