شرکت ریپل در پی استخدام مهندس ارشد برای پلتفورم ریپل ایکس
0

شرکت ریپل در پی استخدام مهندس ارشد برای پلتفورم ریپل ایکس

بازدید : 1397

گزیده خبر:

شرکت ریپل در پی استخدام مهندس ارشد جدیدی برای شبکه بلاک چین ریپل ایکس است. با این اقدام تیم مهندسی ریپل در صدد ساخت خدمات توسعه دهنده متن بازی برای پلتفورم پرداختی رمزارز XRP بر خواهند آمد.

اقدامات اخیر ریپل

  • شرکت Ripple در طی پستی اعلام کرد برای گسترش زیرساخت شبکه خود که از فناوریهایی اعم از XRPL و ابزارها و خدمات توسعه دهنده دیگری برخوردار است ، به دنبال استخدام مدیر ارشدی برای تیم مهندسان خود میباشد.
  • از میان این اقدامات میتوان به ارسال محصولاتی برای کمک به توسعه دهندگان اشاره کرد. محصولات مزبور در جهت عملی کردن پروژه ” اینترنت ارزش” استفاده میشوند . این مفهومیست که اخیراً شرکت Ripple آن را ارائه داده . و به معنای کارآمدی هرچه بیشتر شبکه مالی جهانیست. همچنین به تسهیل ارسال پول به سادگی و راحتی اطلاعات از طریق اینترنت هم کمک خواهد کرد.
  • شرکت ریپل از تاریخ 15 ژانویه اقدامات خود را آغاز کرده است. تا برای پیشبرد اهدافش تلاش کند.  Ripple با یک شرکت انتقال پول در مالزی و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات مالی تلفن همراه در بنگلادش قراردادی را امضا کرد. که طی آن ارسال حواله بین این دو کشور فعال خواهد شد.
شرکت ریپل در پی استخدام مهندس ارشد
اقدامات اخیر ریپل
  • این دو شرکت از شبکه پرداخت جهانی Ripple ، RippleNet برای انجام ترکنش های کیف پول به کیف پول خود استفاده می کنند.
  • به نظر میرسد که ریپل با انجام تمام این اقدامات قصد دارد برنده نبرد با کمیسیون اوراق بهادار امریکا شود. همانطور که در خبرهای قبل هم گفتیم ،کمیسیون اوراق و بهادار آمریکا این شرکت را به سرپیچی از قوانین اوراق بهادار فدرال متهم کرده است . به اعتقاد آنها ریپل با فروش رمزارز XRP به اشخاص، این قوانین را نقض کرده است.
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x