رقابت سرویس خدمات مالی Swift، با کمپانی ریپل
0

رقابت سرویس خدمات مالی Swift، با کمپانی ریپل

بازدید : 1374

فکت کوینز: اعلام جنگ سرویس خدماتی Swift به کمپانی ریپل. طبق اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده، ارائه دهنده خدمات مالی، Swift، سرویس جدیدی را تحت عنوان SWIFT Go راه اندازی کرده است. هدف این سرویس ورود به بازار پرداخت های بین المللی کم ارزش( low-value) است. سرویس جدید SWIFT در حال حاضر توسط هفت بانک بزرگ جهانی استفاده می شود.

رقابت سرویس خدماتی Swift با کمپانی ریپل

به گزارش یوتودی سرویس SWIFT Go به SMEها و همچنین مصرف کنندگان عادی این امکان را میدهد تا مستقیما از حساب بانکی خود برای پرداخت ها استفاده کنند.

در حال حاضر، هفت بانک بزرگ جهانی، از سرویس جدید SWIFT استفاده می کنند. این بانک ها در حا حاضر مجموعا 33 میلیون پرداخت خرد بین المللی را در سال مدیریت می کنند،

با استفاده از SWIFT Go، شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) میتوانند پرداخت های خود را به تأمین کنندگان خارج از کشور ارسال کنند. مصرف کنندگان نیر میتوانند برای انتقال های شخصی برون مرزی از این سرویس بهره ببرند. این سرویس با پیش اعتبار سنجی داده ها، زمان پردازش و کارمزد آنها را مشخص می کنند.

SWIFT Go در پلتفرم SWIFT gpi که با پرداخت های هنگفت سروکار دارد، اجرا می شود. شبکه این شرکت شامل بیش از 11000 موسسه مالی و چهار میلیارد حساب در بیش از 200 کشور جهان است.

بیشتر بخوانید: آمازون شایعات مربوط به برنامه‌های پذیرش بیت کوین را رد کرد

انتقاد مدیرعامل ریپل

در سال 2019 ، مدیرعامل ریپل ، بردلی گارلینگهاوس چندین بار علنا ​​اظهار داشت از نظر وی، سیستم انتقال پول SWIFT از کار افتاده است.

به گفته وی، شش درصد از تراکنش های SWIFT بدون نظارت اپراتورهای انسانی امکان پذیر نیست. علاوه بر این، کارمزد آنها بالا هستند و سرعت آنها نسبت به پرداخت های مبتنی بر بلاکچین، به ویژه پرداخت های ارائه شده توسط ریپل، بسیار پایین است.

در همان سال ، گارلینگهاوس اظهار داشت احتمال همکاری با SWIFT هنوز هم وجود دارد. با این حال، این شرکت پلتفرم بلاکچین R3 را انتخاب کرد.

مطلب مفید: مایکل لی: بهترین روزهای بیت کوین در پیش است

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x