تحلیل 3 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال +ویدئو

بازدید : 3612

 

تحلیل تکنیکال 3 ارز برتر بازار کریپتو

از نظر روانشناسی بازار وقتی ارزی دچار ریزش می‌شود؛ دچار دوگانگی می‌شود و همین موضوع ارز را وارد الگوی مثلثی می‌کند. ارزهایی مثل بیت کوین، اتریوم و BNB نیز این دوگانگی را تجربه کرده‌اند. برخی بعد از ریزش دچار ترس از بازار شده و شروع به فروش می‌کنند. دسته دیگر معتقدند که بازار به اندازه کافی ریزش داشته در نتیجه شروع به خرید می‌کنند. معاملات این افراد از هر دو طرف فشاری را به ارز وارد می‌کند. در این تحلیل به بررسی 3 ارز بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین می‌پردازیم.

تحلیل ارز بیت کوین (BTC)

همانطور که در تحلیل های پیشین اشاره شد، بیت کوین بعد از ریزش وارد یک مثلث شد. مسئله مهم جهت شکسته شدن این مثلث است. این ارز در صورت شکسته شدن به سمت بالا به اندازه قاعده مثلث رشد خواهد کرد. و در صورت کسته شدن به سمت پایین نیز همان روند را به اندازه قاعده مثلث طی می‌کند و تا حدود 22.000 الی 24.000 دلار ریزش خواهد داشت.

از آنجایی که بیت کوین در راس مثلث قرار دارد، هم اکنون موقعیت مناسبی برای خرید وجود ندارد. در حال حاضر فشار از طرف فروشنده‌ها بیشتر است و مقدار ریزش از شدت رشد بیشتر بوده است. فشار حرکت بازار به سمت بالا کم است.

تحلیل بیت کوین
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم

از آنجایی که بیت کوین سابقه ادامه روند را بعد از شکستن مثلث داشته، نمی‌توان با قطعیت گفت که بعد از شکسته شدن مثلث روند صعودی شروع می‌شود. پس بهتر است منتظر بمانید تا مثلث شکسته شود و سپس اقدام به معامله این ارز کنید.

تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH)

اتریوم هم مثل بیت کوین در مثلث قرار گرفته است. اتریوم هنوز از مثلث خود خارج نشده است. تحلیل این ارز نیز مانند بیت کوین می‌باشد. اگر اتریوم کف را بشکند؛ روند نزولی خود را ادامه خواهد داد. بهترین کار این است که فعلا صبر کنید تا مثلث شکسته شده و سپس به معامله بپردازید.

تحلیل اتریوم
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم

تحلیل تکنیکال بایننس کوین (BNB)

بی ان بی نیز مانند دو ارز قبلی در مثلث قرار گرفته؛ اما نوع این مثلث متفاوت است. از آنجایی که در این مثلث فشار از سمت کف بیشتر بوده؛ در نتیجه احتمال شکسته شدن سقف مثلث و شروع روند نزولی بیشتر از شکسته شدن کف است. این ارز تا حد زیادی نشان از تغییر روند دارد.

تحلیل بی ان بی
تحلیل تکنیکال ارز BNB

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x