تحلیل تکنیکال ارز های دیجیتال + ویدئو

بازدید : 3562

تحلیل تکنیکال ارز های دیجیتال

حتما تا الآن متوجه ریزش شدید بازار بودید. این ریزش طبیعتا نگرانی‌های زیادی ایجاد کرده بود. در تحلیل مشخص شد که کف حمایتی 42.000-43.000 شکسته شد. اما خوشبختانه قیمت به بالای 40.000 تا برگشت و در حدود قیمتی 43.000 تا ثابت ماند.

تحلیل ارز بیت کوین (BTC)

این ارز به بخش 1.688 موج قبل خود بازگشته است. و به دلیل وجود مقاومت روانی 40.000 دلار، این محدوده موقعیت مناسبی برای خرید است. در این حالت بهتر از استاپ خود را در محدوده 36.000 بگذارید و در محدوده 48.000 تا 50.000 تا سود بگیرید. تارگت اول این ارز 43.800 تا 44.000 تاست و تارگت بعدی در حدود قیمتی 46.800 تا و بعد از آن در 50.000 دلار است.

BTC
مقاومت روانی

تحلیل ارز لینک (LINK)

لینک روند خوبی را در پیش گرفته بود؛ اما خبر ممنوعیت ارزهای دیجیتال در چین تا حد زیادی باعث ریزش این ارز شد. اگر نتوانستید خرید کنید، در حال حاضر این ارز در موقعیت مناسبی برای خرید قرار دارد.

LINK
موقعیت مناسب این ارز

تحلیل ارز ریپل (XRP)

این ارز موفق به شکستن مثلث خود نشد. و همچنان در مثلث خود در حال نوسان است. اگر این ارز بتواند مثلث خود را در جای مناسبی به سمت بالا بشکند؛ این شکست ادامه دهنده خواهد بود.

XRP
مثلث نوسانات این ارز

تحلیل ارز (SXP)

این ارز دقیقا در کف کانال خود قرار دارد. این ارز بعد از برخود به مقاومت کف کانال، تا میدلاین کانال صعودی حرکت خواهد داشت. در نتیجه این رشد قیمت تا محدوده 4دلار و 70 سنت میرسد و به همین دلیل تا حدود 40% سوددهی خواهد داشت.

تحلیل SXP
کف کانال ارز SXP

تحلیل ارز سول (SOL)

این ارز در یک کانال صعودی در حال حرکت است. اسین ارز با قدرت در این کانال حرکن میکرده. در نتیجه تقاضا برای این ارز بالاست. همچنین ارز سول قدرت خوبی دارد و به راحتی در حال ثبت سقف‌های جدید است. اما این ارز هم مثا ارزهای دیگر بازار، بعد از ریزش سنگین بیت کوین، ریزش داشت. این ارز نیز در حال حاضر شرایط مناسبی برای خرید دارد.

تحلیل SOL
شرایط مناسب ارز SOL

تحلیل ارز دوج کوین (DOGE)

این ارز، بسیار ارز محبوبی است. اما توجه کنید که در کانال نزولی قرار گرفته. به همین دلیل موقعیت مناسبی برای خرید ندارد. اگر این ارز موفق به شکست کانال نزولی خود شد، می‌توانید خرید انجام دهید. در حال حاضر خرید این ارز را پیشنهاد نمی‌کنیم.

تحلیل DOGE
موقعیت نامناسب ارز دوج کوین
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x