توسعه تتر بر بستر شبکه پولکادات
0

توسعه تتر بر بستر شبکه پولکادات

بازدید : 1365

همکاری تتر و پولکادات

 گزیده خبر:

  • استیبل کوین تِتِر به شبکه­ ی پولکادات و شبکه­ ی هم ردیفِ آن کوساما (Kusama) وارد می­شود.
  •  تتر همزمان با توسعه شبکه خود بر روی هفت بلاک چینی که در حال حاضر بر روی آنها اجرا شده ، به شبکه پولکادات هم اضافه خواهد شد.

 

تتر، توکن دیجیتالی است که توسط یک پول فیات پشتیبانی میشود. راه حلی غیرمتمرکز و بسیار قدرتمند است. که اشخاص و البته سازمانها به وسیله یک واحد محاسباتی آشنا میتوانند مبالغ مورد نظرشان را انتقال دهند.

تِتر یکی از رایج ترین ارزهای پایدار در اکوسیستم دیجیتال است و عمدتاً برای تجارت و ارسال پول بینِ صرافی­ها استفاده می­شود. توکنِ اصلی آن USDT است، که بر زنجیره­ی بلوکی اتریوم (Ethereum)، دومین زنجیره­ی بلوکی بزرگ با حجم بازار 43 میلیارد دلار فعالیت می­کند.

پولکادات شبکه ­ایست که زنجیره ­های بلوکی را به یکدیگر وصل کرده. و به آن­ها امکان می­دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این شبکه قصد دارد کاربران را قادر سازد تا توکِن­ها و داده­ هایی (همچون متون) را میان زنجیره­ های بلوکی، توسط زنجیره ­های بلوکی عمومی و خصوصی منتقل کنند. رمزارز DOT که متعلق به شرکت پولکادات است . و هم اکنون در بازار سرمایه جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است.

سرپرست فن­آوری شرکت تِتِر پائولو آردوینو می­گوید: “ما از راه ­اندازی USDT بر بستر پولکادات بسیار هیجان­زده هستیم. که به واسطه­ ی آن جامعه­ ی مخاطبین در حال رشد و پرتحرک آن قادر به دستیابی به آسان­ترین، با ثبات ترین، و قابل اعتمادترین ارز دیجیتال در فضای دیجیتال خواهند بود.”

در حال حاضر تتر بر روی هفت بلاک چین فعال است

تِتِر در حال حاضر بر روی هفت زنجیره­ ی بلوکی فعال است ، که عبارتند از :

اتریوم (Ethereum)، اَلگوراند (Algorand)، ایاس (EOS)، لیکویید نتورک (Liquid Network)، اُمنی (Omni) ، تِرون (Tron)، و بیت کوین کَش (Bitcoin Cash) قرار دارد.

اما به زودی تِتِر به شبکه­ی کوساما اضافه خواهد شد. کوساما ارتباط نزدیکی با پولکادات دارد. کوساما تقریباً با کُدی یکسان اجرا می­شود، اما بیشتر یک محیط آزمایشیست. که در آن تیم­ها می­توانند با سرعت بیشتری برنامه­های جدید را آزمایش کنند. توجه داشته باشید که آن یک شبکه­ی آزمایشی ، که در آن توکن­ها بی ارزش باشند نیست. بلکه در این شبکه ارزش کمی دارند. رمزارز KSM در شبکه­ی کوساما در رتبه­ی 37 بازار سرمایه قرار دارد، که به نوعی پایین­تر از پولکادات است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x