توسعه تتر بر بستر شبکه پولکادات

توسعه تتر بر بستر شبکه پولکادات
0
بازدید : 2765

همکاری تتر و پولکادات

 گزیده خبر:

 • استیبل کوین تِتِر به شبکه­ ی پولکادات و شبکه­ ی هم ردیفِ آن کوساما (Kusama) وارد می­شود.
 •  تتر همزمان با توسعه شبکه خود بر روی هفت بلاک چینی که در حال حاضر بر روی آنها اجرا شده ، به شبکه پولکادات هم اضافه خواهد شد.

 

تتر، توکن دیجیتالی است که توسط یک پول فیات پشتیبانی میشود. راه حلی غیرمتمرکز و بسیار قدرتمند است. که اشخاص و البته سازمانها به وسیله یک واحد محاسباتی آشنا میتوانند مبالغ مورد نظرشان را انتقال دهند.

تِتر یکی از رایج ترین ارزهای پایدار در اکوسیستم دیجیتال است و عمدتاً برای تجارت و ارسال پول بینِ صرافی­ها استفاده می­شود. توکنِ اصلی آن USDT است، که بر زنجیره­ی بلوکی اتریوم (Ethereum)، دومین زنجیره­ی بلوکی بزرگ با حجم بازار 43 میلیارد دلار فعالیت می­کند.

پولکادات شبکه ­ایست که زنجیره ­های بلوکی را به یکدیگر وصل کرده. و به آن­ها امکان می­دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این شبکه قصد دارد کاربران را قادر سازد تا توکِن­ها و داده­ هایی (همچون متون) را میان زنجیره­ های بلوکی، توسط زنجیره ­های بلوکی عمومی و خصوصی منتقل کنند. رمزارز DOT که متعلق به شرکت پولکادات است . و هم اکنون در بازار سرمایه جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است.

سرپرست فن­آوری شرکت تِتِر پائولو آردوینو می­گوید: “ما از راه ­اندازی USDT بر بستر پولکادات بسیار هیجان­زده هستیم. که به واسطه­ ی آن جامعه­ ی مخاطبین در حال رشد و پرتحرک آن قادر به دستیابی به آسان­ترین، با ثبات ترین، و قابل اعتمادترین ارز دیجیتال در فضای دیجیتال خواهند بود.”

در حال حاضر تتر بر روی هفت بلاک چین فعال است

تِتِر در حال حاضر بر روی هفت زنجیره­ ی بلوکی فعال است ، که عبارتند از :

اتریوم (Ethereum)، اَلگوراند (Algorand)، ایاس (EOS)، لیکویید نتورک (Liquid Network)، اُمنی (Omni) ، تِرون (Tron)، و بیت کوین کَش (Bitcoin Cash) قرار دارد.

اما به زودی تِتِر به شبکه­ی کوساما اضافه خواهد شد. کوساما ارتباط نزدیکی با پولکادات دارد. کوساما تقریباً با کُدی یکسان اجرا می­شود، اما بیشتر یک محیط آزمایشیست. که در آن تیم­ها می­توانند با سرعت بیشتری برنامه­های جدید را آزمایش کنند. توجه داشته باشید که آن یک شبکه­ی آزمایشی ، که در آن توکن­ها بی ارزش باشند نیست. بلکه در این شبکه ارزش کمی دارند. رمزارز KSM در شبکه­ی کوساما در رتبه­ی 37 بازار سرمایه قرار دارد، که به نوعی پایین­تر از پولکادات است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x