به زودی بیتکوین به روند صعودی خود باز میگردد
0

به زودی بیتکوین به روند صعودی خود باز میگردد

بازدید : 1212

گزیده خبر:

  • کارشناسان در پی تجزیه و تحلیل سود فروشندگان بیتکوین به این نتیجه رسیدند که به زودی روند صعودی بیتکوین/ دلار باز خواهد گشت. بنابراین قرار نیست بیتکوین هولدرهایش را بیش از این منتظر بگذارد.
  • برعکس شاخص های درون زنجیره ای که نشان می دهند سرمایه گذاران BTC به زودی با ضرر روبرو می شوندT گلسنود معتقد است بیت کوین آماده صعود است.
  • داده های نسبت سود حاصل از فروش یبتکوین (SOPR) که توسط Glassnode گردآوری شده، نشان میدهد:

 اصلاح قیمتی بیتکوین تقریباً کامل شده. و روند نزولی آن رو به اتمام است.

اصلاح قیمتی بیتکوین باید به زودی به پایان برسد

شاخص SOPR درصد کوین هایی که به فروش رسیده و سودآور بوده را بررسی میکند. به عبارت دیگر ، این شاخص مشخص میکند که آیا فروشندگان یک دارایی سود کرده اند یا ضرر….

زمانی که اندیکاتور در بالای عدد 1 باشد و از آنجا به سمت پایین حرکت کند، نشان میدهد که هولدرها با حاشیه سود متفاوت دارایی خود را به فروش رسانده اند. برعکس زمانی که شاخص به 1 برسد و از آن عبور نکند ، نشانگر این مطلب است که فروشندگان همه آنچه که میتوانند را به فروش رسانده اند .که همین امر فشار قیمت رو به پایین را کاهش میدهد. و قاعدتاً اجازه میدهد تا بیتکوین یک بار دیگر افزایش قیمت پیدا کند.

هم اکنون، با مشاهده این روند نزولی و نزدیک شدن به این عدد جادویی 1 ، فعالان بازار امیدوارند که فروش هفته گذشته به پایان رسیده باشد.

حساب محبوب توییتر CryptoHamster ، روز سه شنبه با انتشار نمودار گلسنود (Glassnode ) اعلام کرد:

اگر هم اکنون در بازار گاوی باشیم، طبق SOPR هنوز اصلاح قیمت به پایان نرسیده. اما زمان زیادی هم تا اتمام آن باقی نمانده است”

اصلاح قیمتی بیتکوین باید به زودی به پایان برسد
نمودار SOPR بیت کوین . منبع: CryptoHamster / توییتر

ورود سرمایه، به خودی خود گویای مطلب است

اگر شاخص SOPR الگوی تاریخی خود را تکرار کند ، احتمالاً باز هم باعث خوشحالی آن دسته از سرمایه گذارانی میشود که تاکنون در سال جاری از این نوسانات قیمتی بسیار سود کرده اند.

در حالی که بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که بیتکوین به هیچ وجه نمیتوانست تا مدتها به روند صعودی خود و دستیابی به قله های جدید ادامه دهد. اما ترس و واهمه های موجود در فضا باعث واکنش به اصلاح قیمت بیتکوین از 42 هزار به زیر 30 هزار دلار شد.

در میان تعداد زیادی از توضیحاتی که در باب کسادی ناگهانی بازار مطرح شده، مدافعان بیتکوین پیوستن سرمایه گذاران سازمانی را پادزهری برای وحشت فروشندگان کوچک و انتقاد از جریانات اصلی اخبار و بخش مالی میدانند. به عنوان مثال کمپانی گری اسکیل پس از اتمام تعطیلات، باز هم خرید را از سر گرفت . و چندین برابر بیشتر از مقدار بیت کوینی که در همان زمان استخراج میشود را خریداری کرد.

ورود سرمایه، به خودی خود گویای مطلب است
دارایی بیتکوین کمپانی گری اسکیل منبع: Bybt.com

روز سه شنبه کارآفرین معروف، آلیستر میلن، طی توییتی گفت:

” هفته گذشته در حدود 1.31 میلیارد دلار به بیتکوین و حوزه رمزارز وارد شده.چرا که سرمایه گذاران مایلند از این افت قمت استفاده و در کف خرید کنند.” وی در ادامه افزود:

” 97 درصد از این سرمایه برای خرید بیتکوین به این بازار وارد شده است.”

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x