هاسکینسون از شرایط همکاری کاردانو و سولانا می‌گوید
0

هاسکینسون از شرایط همکاری کاردانو و سولانا می‌گوید

بازدید : 1428

فکت کوینز: تحولات بزرگ قیمتی از سوی سولانا این ارز را به کانون توجه‌ها تبدیل کرده است. سود سالیانه SOL اکنون از 6100 درصد بالاتر رفته و بخش قابل‌توجهی از آن طی دو هفته گذشته به دست آمده است. رشد اخیر باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران همکاری کاردانو و سولانا را درخواست کنند.

تیم توسعه سولانا مدعی است فناوری به کار گرفته شده در سازوکار اثبات تاریخ (PoH) این شبکه به 200 نود آن اجازه می‌دهد تا با استفاده از GPU ها، بتوانند 50 هزار تراکنش در ثانیه انجام دهند. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان ادعا می‌کنند مقیاس‌پذیری بالا و تراکنش‌های سریع باعث شده تا توجه بسیاری از نهادها به سمت سولانا جلب شود.

توسعه‌دهندگان در رابطه با سازوکار اثبات تاریخ می‌گویند:

«با سازوکار اثبات تاریخ شما می‌توانید یک پرونده تاریخی ایجاد کنید که ثابت کند یک رویداد در یک‌زمان خاص رخ داده است.»

به گزارش کریپتو اسلیت، با چشم‌اندازی امیدوارکننده، تمام توجه‌ها به حرکت بعدی سولانا معطوف شده است. چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو نیز اخیراً از آمادگی کاردانو برای همکاری با سولانا منوط به یافتن زمینه‌های مشترک سخن گفته است.

هاسکینسون می‌خواهد اطلاعات بیشتری در رابطه با سولانا کسب کند

هاسکینسون در آخرین سری از ویدیوهای یوتیوب خود در رابطه با همکاری‌ها گفت که اگر جامعه تصمیم بگیرد چنین چیزی اتفاق بیفتد درنهایت اتفاق خواهد افتاد.

وی در واکنش به درخشش اخیر سولانا اظهار داشت که اطلاعات کمی در رابطه با این پروژه دارد ولی «واقعاً کنجکاو» است تا در رابطه با آن اطلاعات بیشتری به دست آورد. وی در این رابطه گفت:

«من متوجه شده‌ام که سولانا مورد استقبال زیادی قرار گرفته و سروصدای زیادی به پا کرده است و مطمئناً در بازار عملکرد خوبی خواهد داشت. هر زمان که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، من همیشه یک‌قدم به عقب برمی‌دارم و می‌گویم، چه خوب، این افراد چه کسانی هستند؟ من واقعاً کنجکاو هستم.»

هاسکینسون در ادامه عنوان کرد که برای کنجکاوی خود، گزارش اطلاعات تجاری سولانا را سفارش داده و همچنین با سولانا تماس گفته و منابع مختلفی برای کسب اطلاعات بیشتر به او ارائه شده است.

هاسکینسون در این رابطه گفت:

«آنها بسیار کمک کردند و از طریق پیام خصوصی توییتر، چندین لینک برای من فرستادند. من آنها را می‌خوانم و احتمالاً نظر بسیار قوی‌تری خواهم داشت و خیلی چیزهای دیگری در آینده خواهم گفت.»

بیشتر بخوانید: رکوردشکنی سولانا؛ آیا سولانا در سال 2021 به جمع پنج ارز برتر خواهد رسید؟

برای همکاری کاردانو و سولانا چه شرایطی لازم است؟

هاسکینسون در این رابطه گفت که اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد، از طریق اهداف اقتصادی، مهندسی یا علمی خواهد بود. وی افزود:

«اگر چنین چیزی بخواهد رخ دهد، باید به یکی از زمینه‌های همکاری اقتصادی، مهندسی یا علمی منجر شود.»

به عبارت دیگر، دلیل همکاری نباید منوط به محبوبیت کنونی سولانا و حرکت قوی آن تعیین شود. در عوض در صورت کشف علایق مشترک، او از همکاری بین کاردانو و سولانا استقبال می‌کند. با این حال هنوز هیچ رابطه ای بین دو پروژه وجود ندارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x