همکاری کمپانی Ripplenet برای گسترش پرداخت های فراملی
0

همکاری کمپانی Ripplenet برای گسترش پرداخت های فراملی

بازدید : 1382

گزیده خبر:

Tranglo پلتفرم مبتنی بر Ripplenet به OmiPay پیوست. این دو شرکت به دنبال راه اندازی پرداخت های فراملی بین استرالیا ، چین و بخشی از قاره آسیا، هستند.

ترنگلو ، که در اواخر مارس سال جاری از سمت ریپل سرمایه بزرگی دریافت کرده بود، اکنون با همکاری OmiPay در حال آماده سازی برای آغاز پرداخت ها و حواله های فراملی از استرالیا به چین، ویتنام و غیره است.

پیشروی تا جنوب شرقی آسیا

ریپل در اواخر مارس سال جاری 40 درصد از سهام پلتفرم پیشرو پرداخت های بین المللی، Tranglo را خرید. ترنگلو در بیش از 100 کشور با دفاتری در لندن ، دبی و چند مکان مهم دیگر فعالیت میکند.

این شرکت از سرویس ODL شرکت ریپل-نت برای پرداخت های معاملاتی مبتنی بر XRP استفاده میکند. ترنگلو اکنون با شرکت استرالیایی OmiPay، همکاری میکند تا با استفاده از راه حل Tranglo Connect بتوانند امکان پرداخت به چین و جنوب شرقی آسیا را فراهم کنند.

OmiPay در تمام شهرهای بزرگ استرالیا در دسترس است . Tranglo نیز فرصتی را فراهم کرده که OmiPay در سطح قاره و حتی فراتر از آن گسترش پیدا کند.

ترنگلو به OmiPay کمک خواهد کرد تا امکان پرداخت به چین ، ویتنام ، فیلیپین و اندونزی را فراهم کند. علاوه بر این ، این دو شرکت قصد دارند، پرداخت های فراملی مقرون به صرفه تر و در دسترس تری را در استرالیا ایجاد کنند.

پرداخت های فراملی برای دانشجویان

دو شرکت مذکور، اکنون می خواهند تعداد دانش آموزان بین المللی خود، که همیشه به دنبال راه های ارزان و راحت برای پرداخت شهریه در کالج های استرالیا هستند ، را گسترش دهند.

Tranglo از روش های پرداخت مختلفی از جمله کیف پول الکترونیکی برای تحقق اهدافش استفاده خواهد کرد. در مورد OmiPay ، باید گفت این اپراتور از قبل گزینه های پرداختی مانند Visa ، Alipay ، WeChat pay و Mastercard را ادغام کرده است.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x