شرکت Tranglo سرویس پرداخت جهانی خود را در قاره آسیا گسترش می دهد
0

شرکت Tranglo سرویس پرداخت جهانی خود را در قاره آسیا گسترش می دهد

بازدید : 1290

فکت کوینز: اپراتور پرداخت های فرامرزی Tranglo اخیرا اعلام کرد با دریافت تاییدیه از سمت مقامات دولتی سنگاپور بزودی خدمات جدیدی را در حوزه انتقال پول به داخل و خارج از کشور ارائه خواهد کرد.

کمپانی ریپل به تازگی 40 درصد از سهام Tranglo را خریداری کرده است. هدف آنها افزایش حضور در آسیای جنوب شرقی و راه اندازی کانالهای ODL جدید برای مصرف کنندگان محلی است.

Tranglo سرویس پرداخت جهانی خود را گسترش میدهد

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در وبلاگ Tranglo، این شرکت ارائه خدمات صدور حساب، انتقال پول در داخل کشور و صدور پول الکترونیکی را تأیید کرده است. مرجع پولی سنگاپور (MAS) نیز طبق قانون PSA (قانون خدمات پرداخت) به شرکت ترانگلو مجوز داده است.

این قانون از سال 2019 اجرایی شد و از مصرف کنندگان محافظت می کند. علاوه بر این، فضا برای رشد نوآوری، بهبود و تقویت اپراتورهای خدمات پرداخت و فناوری مالی را فراهم می کند. شرکت هایی که فعالیت آنها طبق قانون PSA تأیید میشود از قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم پیروی می کنند.

بیشتر بخوانید: داده‌های جدید نشان می‌دهد که بیت کوین وارد بازار خرسی مشابه 2018 نشده است

خدمات جدید Tranglo

شبکه پرداخت های این شرکت شامل بیش از صد کشور ، 1300 بانک و کیف پول و بیش از 2500 اپراتور تلفن همراه است که به انجام پرداخت ها و انتقالات کمک می کند.

طبق گزارش یوتودی مجوز جدید به ترانگلو اجازه میدهد تا انتقال پول به میلیون ها مشتری در سنگاپور و در سطح جهان را افزایش دهد. اولین کانالهای پرداختی که تقویت میشود، کانالهای تایلند، ویتنام، سنگاپور وفیلیپین هستند.

آنها با اضافه کردن عملکردهای کیف پول الکترونیکی، پرداختهایی سریع و کارآمد را در اختیار مشتریان قرار میدهند.

بیشتر بخوانید: هفته خوب دوج کوین و شیبا اینو؛ آیا بازار میم کوین‌ها جان تازه‌ای گرفته است؟

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x