تحلیلگر مطرح: اتریوم می‌تواند به 150 هزار دلار برسد
0

تحلیلگر مطرح: اتریوم می‌تواند به 150 هزار دلار برسد

بازدید : 1307

فکت کوینز: بر اساس داده‌های Etherscan، دو آدرس قرارداد استیکینگ اتریوم 2.0 و اتریوم رپد شده (WETH) به ترتیب با 7 و 6.7 میلیون واحد اتر، به بزرگترین هولدرهای این ارز دیجیتال تبدیل شده‌اند. افزایش تمایل به سپرده‌گذاری اتریوم باعث شده تا پیش‌بینی‌های متعددی در رابطه با قیمت آن مطرح شود. در یکی از این پیش‌بینی‌ها، احتمال رسیدن قیمت اتریوم به 150 هزار دلار وجود دارد.

حرکت اتریوم های خفته سیگنالی مثبت برای افزایش قیمت

به گزارش اف اکس استریت، در حال حاضر اتریوم با قیمت 3295 دلار معامله می‌شود و تسلطی 17.76 درصدی بر بازار دارد. در تحولات اخیر قیمتی، رابطه مستقیمی میان قیمت و سلطه اتریوم بر بازار به وجود آمده چرا که در طول پنج ماه گذشته به طور مداوم با افزایش قیمت، سلطه بزرگترین آلت کوین بازار افزایش یافته است.

همزمان با افزایش قیمت اتریوم در ماه‌های اخیر، حجم اتریوم رپد شده نیز به طور مداوم رو به افزایش بوده است. از اتریوم رپد شده در شبکه برای پرداخت هزینه گس یا هزینه تراکنش‌های صورت گرفته در شبکه اتریوم استفاده می‌شود. در حال حاضر، حجم WETH از 6.7 میلیون دلار فراتر رفته است و به‌خوبی از افزایش تسلط دومین ارز دیجیتال برتر بازار حمایت می‌کند.

بیشتر بخوانید: میزان اتر استیک شده در اتریوم 2.0 از 21 میلیارد دلار فراتر رفت

یکی از شاخص‌های کلیدی که از افزایش احتمالی قیمت اتریوم سخن می‌گوید، حرکت اتریوم خفته (he movement of dormant Ethereum) است. اوایل روز گذشته سنتیمنت اعلام کرد که اتریوم هایی که برای مدت طولانی در شبکه قرار داشته‌اند شروع به جابه‌جایی کرده‌اند. به گفته این پلتفرم تجزیه‌وتحلیل، میانگین منحنی سنی سرمایه‌گذاری دلاری اتریوم که میانگین سنی اتریوم متحرک در شبکه را نشان می‌دهد به‌طور قابل‌توجهی مسطح شده است که سیگنالی صعودی برای دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار محسوب می‌شود.

حرکت اتریوم هایی که برای مدت طولانی است نگهداری می‌شوند می‌تواند بیانگر آغاز مرحله دوم افزایش قیمت آلت کوین‌ها و به‌ویژه اتریوم باشد.

اتریوم در مسیر 150 هزار دلار
میانگین سن سرمایه‌گذاری اتریوم

اتریوم در مسیر 150 هزار دلاری شدن

نیخیل شماپنت، تحلیلگر مطرح اتریوم در مصاحبه اخیر خود با دیویا نارندرا، مدیرعامل SumZero پیش‌بینی بسیاری خوش‌بینانه‌ای را برای اتر مطرح کرد. به عقیده وی، اتریوم در مسیر 150 هزار دلاری شدن قرار گرفته است.

به گفته شماپنت، افزایش سپرده‌گذاری در قرارداد هوشمند اتریوم 2.0 تعداد کل اترهای در گردش را کاهش می‌دهد و قیمت از این طرف افزایش خواهد یافت. وی در این رابطه گفت:

«یکی از مطالبی که من همواره به آن اشاره می‌کنم استیک اتریوم است که به صورت اقتصادی به یک هولد اجباری تبدیل شده است. استیکینگ همیشه وجود دارد. در حقیقت قرار است یک گردش اتریوم استیک شده و گردشی از اتریوم های استیک نشده وجود داشته باشد. هیچ ترس و تغییر فرهنگی وجود نخواهد داشت که باعث فروش ناگهانی این هولدرها شود.»

به گفته تحلیلگران FXStreet، با توجه به ارزش بازار و میزان تسلط اتریوم، اتریوم چهار هفته متوالی است که در مداری صعودی قرار داشته است. هرگونه کاهش قیمت زیر 2900 دلار و بسته شدن کندل زیر این سطح می‌توان پیشرفتی نزولی تلقی شود. از منظر صعودی، 3587 دلار سطحی کلیدی است که باید برای اوج‌گیری بیشتر شکسته شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x