همکاری شبکه TRONو Prosper
0

همکاری شبکه TRONو Prosper

بازدید : 1468

.گزیده خبر:

  • اولین پروژه دیفای میان زنجیره ای بازار پیشگویی پس از همکاری با Prosper به صورت زنده در Tron راه اندازی می شود.
  • بلاکچین محبوب TRON ،قصد دارد دفتر کل توزیع شده بی طرف بازار پیشگویی Prosper را به اکوسیستم خود معرفی کند.
  • این پروژه به نفع کاربران TRON و مالکان خواهد بود. در این راستا آنها میتواند بهتر روند بازار را پیش بینی کنند و نقدینگی را بالا ببرند.

*# بازار پیشگویی یا prediction market بازاری است که به شما اجازه کسب سود از پیش بینی صدها رویداد جهان واقعی را می دهد. *#

همکاری TRON و Prosper!

Justin Sun ،بنیان گذار پلتفورم Tron، اوایل امروز در بیانیه مطبوعاتی مشترک با  سایت CryptoPotato آخرین همکاری خود را اعلام کرد. این گزارش حاکی از آن است که این دو بلاکچین با یکدیگر همکاری کرده‌اند. تا برخی از مشکلات مربوط به بازارهای پیشگویی غیرمتمرکز را برطرف کنند.

چنین ابزارهایی برای مدتی مورد استفاده قرار گرفتند . اما این بیانیه فقدان نقدینگی کافی را به عنوان یک مانع عمده در راه رسیدن به پذیرش عمومی، دانسته است.این بیشتر به این دلیل است که هر بازار پیشگویی “به طور سنتی به یک زنجیره واحد تفکیک میشده “. و همچنین کاربران نتوانسته اند به اندازه کافی نقدینگی لازم را برای تولید پیش بینی های دقیق فراهم کنند.

Prosper نیز به همین ترتیب کار می کند. هرچه نقدینگی بیشتر باشد ، به این معنی است که کاربران بیشتری درگیر شبکه هستند. در نتیجه پیش بینی های بیشتری صورت میگیرد. و به نتیجه ای دقیق و محکم میرسند . که بر اساس بینش جمعی کاربران است. علاوه بر این ، Prosper یک پلتفورم میان زنجیره ای را اجرا میکند . که به آن این امکان را می دهد،تا نقدینگی را بدون توجه به نقطه دسترسی کاربر در پلتفورم خود جمع کند.

با معرفی TRON ، یکی از بزرگترین دارایی های دیجیتال با توجه به ارزش بازار، Prosper و TRON ، منتظر یک افزایش در نقدینگی منابع موجود هستند. بعلاوه ، این ادغام به کاربران امکان دسترسی به برنامه های جدیدی را می دهد که می تواند بر استراتژی های سرمایه گذاری و درآمدهای احتمالی کاربران تأثیر بگذارد.

به علاوه در این بیانیه به استخر بیمه رایگان ارائه شده توسط Prosper، اشاره شده است. این بیمه به پلتفورم اجازه می دهد تا وجوه سرقت شده از هک های صندوق اضطراری را بازپرداخت کند.

به گفته ایوا ویشر ،یکی از بنیانگذاران Prosper، این همکاری با TRON، نتیجه تلاش های گسترده Prosper برای همکاری با بزرگترین فعالان حوزه دیفای است.

اتریوم ،هدف نهایی Tron

طبق این اطلاعیه، TRON در حال حاضر در تلاش است تا یک اکوسیستم رقابتی دیفای را راه اندازی کند. تا بتواند در مقابل همتایان خود بایستد. این پلتفورم، امکان انجام معاملات ارزان را فراهم می کند. و همچنین یک موقعیت دو سر سود را برای کاربران خود ایجاد خواهد کرد.

روابط عمومی جهان رمزارزها، به نقش اصلی اتریوم در فضا و همچنین به اشکالات مقیاس گذاری آن که باعث تأخیر قابل توجهی در معاملات شده و به هزینه های بالای gas اشاره کرده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x