توییتر به دنبال استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar
0

توییتر به دنبال استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar

بازدید : 1841

فکت کوینز: کد موجود در نسخه بتای توییتر نشان می‌دهد که این شرکت، با کمک شبکه لایتنینگ به دنبال افزودن گزینه پرداخت بیت کوین برای قابلیت «Tip Jar» است.

آیا شبکه لایتنینگ بیت کوین به توییتر وارد شده است؟

اگرچه پرداخت با بیت کوین هنوز در دسترس کاربران بتا قرار نگرفته، اما کد توییتر نشان می‌دهد که به‌زودی این گزینه پرداختی می‌تواند در کنار سایر گزینه‌ها همچون Cash App ، Bandcamp ، Patreon ، Venmo و PayPal پیاده‌سازی شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو، برای افراد ناآشنا، کاربران شبکه ابتدا با بیت کوین، جزئیات مربوط به کیف پول‌های حضانتی، کیف پول‌های غیر حضانتی و شبکه لایتنینگ آشنا خواهند شد. از جمله کیف پول‌های حضانتی می‌توان به Zap ، Breez و Phoenix و از جمله کیف پول‌های غیر حضانتی می‌توان به Strike ، Blue Wallet و Wallet of Satoshi اشاره کرد.

با توجه به اعلامیه‌ها، به نظر می‌رسد استفاده از عملکرد جدید توییتر نیاز به داشتن یک حساب در پلتفرم استرایک (Strike) داشته باشد.

«ما از Strike برای شبکه لایتنینگ بیت کوین استفاده می‌کنیم. بنابراین، برای پذیرفتن پرداخته‌ای بیت کوین باید حساب خود را متصل نمایید.»

ورود پرداخته‌ای بیت کوین به توییتر غیرقابل‌پیش‌بینی نبود. جک دورسی پیش‌تر در ماه جولای نیز به سرمایه‌گذاران گفته بود که بیت کوین، بخش بزرگی از آینده توییتر خواهد بود. در آن زمان وی به طور خاص به قابلیت Tip Jar اشاره کرد و عنوان کرد این قابلیت در کنار تعداد انگشت‌شماری دیگر، از بیت کوین سود خواهند برد.

لازم به ذکر است تاریخ راه‌اندازی قابلیت جدید توییتر هنوز اعلام‌نشده است.

بیشتر بخوانید: هشدار بنیاد دوج کوین به پروژه دوج کوین 2.0؛ نامتان را تغییر دهید

همکاری با شرکت استرایک

استرایک یک برنامه پرداختی است که توسط شرکت Zap solutions برای تسهیل خرید و انتقال فوری بیت کوین بین طرفین بدون هیچ کارمزد اضافی ایجاد شده است. این برنامه با استفاده از شبکه لایتنینگ که یک راهکار لایه دو برای حل مشکلات مقیاس‌پذیری بیت کوین است فعالیت می‌کند.

همکاری توییتر و استرایک پیشرفتی جالب و هیجان‌انگیز برای جامعه بیت کوین است چراکه دو چهره برجسته این جامعه یعنی جک دورسی و جک مالرز (بنیان‌گذار Zap) که در ماه ژوئن ستاره‌های کنفرانس بیت کوین بودند در کنار یکدیگر آمده‌اند. در کنفرانس بیت کوین دورسی گفته بود که حاضر است به خاطر بیت کوین توییتر و اسکوئر را رها کند. مالرز نیز از تصمیم السالوادور برای پذیرش بیت کوین به‌عنوان ارز قانونی حمایت کرده بود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x