افزایش تورم در آمریکا و انگلیس باعث ریزش قیمت بیت کوین شد
0

افزایش تورم در آمریکا و انگلیس باعث ریزش قیمت بیت کوین شد

بازدید : 1320

گزیده خبر:

به گزارش Yahoo Finance، کاهش قیمت ارزهای دیجیتال با افزایش تورم در آمریکا و انگلیس در ارتباط است.

یاهو فاینانس مقاله ای در مورد آخرین کاهش قیمت در بازار رمزنگاری منتشر کرد. این مقاله اظهار داشت که این وضعیت مربوط به افزایش تورم در ایالات متحده و انگلیس است. بر اساس این نشریه، این عوامل نقش مهمی در نوسانات قیمت ارزها، به ویژه بیت کوین دارند که موجب فروش ارزها میشود.

علت افزایش تورم در آمریکا و انگلیس

به گزارش U.Today صبح روز چهارشنبه، بازار به طور کلی در میان گزارشات افزایش تورم در آمریکا و انگلیس کاهش یافت. این احساسات باعث تقویت افزایش قریب الوقوع نرخ بهره توسط بانک های مرکزی شد.

بنابراین رمزارز پیشرو 3.8 درصد کاهش یافت و به 31894 دلار رسید. بیت کوین در ماه ژوئن بالاترین قیمت یک ماهه خود یعنی 41،330 دلار را نیز از دست داد.

در میان ارزهای دیگر، می توان به کاهش اتریوم با 6.7 درصد (به 1883 دلار) و دوج کوین با 6.6 درصد (به 0.19 دلار) اشاره کرد.

به طور کلی ، تورم به دلیل کاهش محدودیت ها در حال افزایش است. به عنوان مثال، در ماه ژوئن این نرخ در انگلیس به 2.5 درصد افزایش یافت. با غلبه بر پیش بینی اقتصاددانان ، این بالاترین میزان از آگوست 2018 بود.

تورم در آمریکا و انگلیس
نمودار قیمت BTC

تورم در آمریکا در ماه ژوئن با افزایش قیمت اتومبیل های دست دوم به بالاترین سطح 13 ساله همراه بود. در نتیجه قیمت مصرف کننده سالانه 5.4 درصد افزایش یافت.

عوامل جهانی

در حقیقت ، تنها گزارش های افزایش تورم در آمریکا و انگلیس نیست که به افت بازار کمک کرده . خبرهایی هم درباره اقدامات نظارتی در مورد ارزهای دیجیتال از گوشه و کنار جهان در این ماه منتشر شدند.

در نتیجه تنشی در بازار بوجود آمد که تأثیر زیادی بر قیمت ارزهای دیجیتال گذاشت. همه این عوامل نشان میدهد که ارزهای دیجیتال به طور کلی تحت فشار کشورها و بانک های مرکزی هستند.

مطلب مفید:ترید ارز دیجیتال در صرافی بیتستمپ (Bitstamp)

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x