سینتیا لومیس: از خدا بابت وجود بیت کوین متشکرم
0

سینتیا لومیس: از خدا بابت وجود بیت کوین متشکرم

بازدید : 464

فکت کوینز: سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی در جلسه‌ای که مجلس سنا برای صحبت درباره افزایش سقف وام‌های گرفته شده از سمت دولت ترتیب داده بود، اذعان داشت:

«خدا را شاکرم که بیت کوین وجود دارد. بیت کوین توسط دولت صادر نشده است، در نتیجه به وام‌های انباشت شده دولتی مربوط نمی‌شود.»

لومیس به کنگره: خدا را بابت وجود بیت کوین شاکرم

به گزارش بیت کوین نیوز، لومیس در زمان صحبتش در کنگره بیت کوین را تمجید کرد. شایان ذکر است که این سناتور از سال 2013 تاکنون هولدر بیت کوین است و بارها اذعان داشته است که پادشاه ارزهای دیجیتال دارایی ارزشمندی برای پس انداز است. لومیس درباره وام‌ها اشاره داشت که در حالیکه قانون‌گذاران درباره افزایش سقف آنها صحبت می‌کنند، هیچکس به خود وام‌ها اهمیتی نمی‌دهد. وام‌های گرفته شده از سمت دولت به 30 تریلیون دلار رسیده است. لومیس در ادامه گفت اگر راهکاری برای آن پیدا نکنیم رقم آن به زودی از 30 تریلیون دلار نیز عبور می‌کند.

دفتر بودجه کنگره در ماه فوریه اعلام کرد که میزان وام گرفته شده از سمت دولت، امسال از میزان رشد ناخالص داخلی نیز بیشتر شده است. سینتیا لومیس در این باره بیان کرد که، ادامه دادن به این صورت بسیار غیرمسئولانه است و می‌تواند بدهی‌های بیشتری را در آینده ایجاد کند.

مطلب مفید: شبکه فلو (Flow)؛ آشنایی با فلو دپر لبز و کاربردهای آن

وی افزود:

«آرام آرام داریم به زمانی نزدیک می‌شویم که دیگر نتوانیم بدهی‌های خود را پرداخت کنیم. یکی از دلایلی که من به ارزهای دیجیتال جذب شدم، صادر نشدن آنها توسط دولت بوده است. بیت کوین توسط دولت صادر نشده است، در نتیجه به وام‌های انباشت شده دولتی مربوط نمی‌شود.»

لومیس در ادامه گفت:

«با درس‌هایی که از تاریخ گرفته‌ایم، اگر می‌خواهیم اجازه دهیم ارزش دلار کاهش یابد و هیچ کاری برای جلوگیری از آن انجام ندهیم، واقعا افراد بی مسئولیتی هستیم. اگر اتفاق افتادن آن در آینده محتمل باشد، دوست دارم ارزهایی که فیات نیستند توسط دولت‌ها صادر نشوند. ارزهایی که به سیاست وابسته نباشند توانایی رشد دارند و به مردم اجازه می‌دهند تا از آنها برای پس انداز و … استفاده کنند.»

سینتیا لومیس در آخر صحبت‌هایش افزود:

«خدا را شکر بابت بیت کوین و دیگر ارزهایی که فیات نیستند. چرا که این ارزها نشان دهنده بی مسئولیتی دولت‌ها از جمله دولت آمریکا هستند.»

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x