80 درصد موجودی استیبل کوین تتر در اختیار آدرس‌هایی با ارزش بیش از 1 میلیون دلار است
0

80 درصد موجودی استیبل کوین تتر در اختیار آدرس‌هایی با ارزش بیش از 1 میلیون دلار است

بازدید : 356

فکت کوینز: روز دوشنبه ارزش بازار استیبل کوین ها به 150 میلیارد دلار رسید. در این میان، مطابق انتظار بیشترین سهم در اختیار USDT است. با این حال، بر اساس بررسی های تازه، نهنگ های استیبل کوین کنترل بیش از 80 % موجودی تتر را در اختیار دارند.

با ارزش بازار کنونی 77.9 میلیارد دلار، داده های درون زنجیره ای سانتیمنت نشان می‌دهد، آدرس های تتر که ارزش آنها بیش از یک میلیون دلار است کنترل 80 درصد از موجودی کل استیبل کوین تتر را در اختیار دارند. این ارز در سال های اخیر با رشد بسیار خوبی همراه بوده و همانطور که اشاره شد ارزش بازار آن به 77.9 میلیارد دلار می‌رسد. گفتنی است که از نظر ارزش بازار، تتر محبوب ترین و بزرگ ترین استیبل کوین بازار است.

مجموع ارزش بازار استیبل کوین هادر میان ارزش بازار 2 تریلیون دلاری کل بازار ارزهای دیجیتال، 3.79 % از آن سهم تتر است. بر اساس داده ها به نظر می‌رسد تراکم کنونی هولدرهای بزرگ تتر 46 % باشد. بنابر لیستی که اخیرا وبسایت Coincrap منتشر کرده است، 4.4 میلیون از آدرس های اتریوم، هولدر تتر هستند. گفتنی است که 10 هولدر برتر این استیبل کوین، 28.4 % از موجودی در گردش تتر در بستر ERC20 را در اختیار دارند.

مطلب مفید: ریوین (Revain)؛ نظرتان را درباره توکن ها بگویید و پاداش بگیرید!

همانطور که اشاره شد آدرس های یک میلیون دلاری بیش از 80.13 % موجودی تتر را در اختیار دارند. برای دیگر استیبل کوین های بازار نیز شرایط مشابه است و آدرس های یک میلیون دلاری USDC نیز 86.8 % از موجودی این ارز را در اختیار داند. در حال حاضر 51.5 میلیارد توکن USDC در گردش وجود دارد و میزان تراکم هولدرهای بزرگ آن نیز 63 % است.

بر اساس داده های وبسایت Coincrap، در حال حاضر 1.35 میلیون آدرس اتریوم هولدر USDC هستند و 10 آدرس برتر این شبکه 38.11 % از موجودی کل این استیبل کوین را در اختیار دارند.

ارزش بازار تتربرای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x