استیبل کوین USN در شبکه اصلی نیر پروتکل راه اندازی شد
0

استیبل کوین USN در شبکه اصلی نیر پروتکل راه اندازی شد

بازدید : 90

فکت کوینز: بنابر بیانیه شرکت پروکسیمیتی لبز، بازوی دیفای پروتکل نیر، استیبل کوین غیر متمرکز USN امروز بر بستر پروتکل نیر راه اندازی شد. کاربران می‌توانند از طریق این آدرس حساب استیبک کوین مذکور را در وبسایت رسمی نیر بررسی کنند.

USN مدتی بود که توسط این شبکه در حال توسعه بود و بالاخره امروز راه اندازی شد. USN مانند استیبل کوین شبکه ترا غیر متمرکز است و وابسته به دلار است با این حال هیچ دلاری به عنوان ارز ذخیره آن نگه داری نمی‌شود.

این استیبل کوین را می‌توان با واریز توکن NEAR، دارایی بومی شبکه بلاک چینی نیر مینت کرد. گفتنی است که یک تیم توسعه مستقل به نام دیسنترال بانک که در قالب یک دائو مشغول فعالیت است رهبری پروژه استیبل کوین USN را برعهده دارد. سخنگوی شرکت پروکیسمتی درباره این استیبل کوین گفته است که USN روشی موثر برای افزایش نقدینگی در پروتکل های دیفای است. نیر میزبان پروتکل هایی مانند اوریگامی، باستیون و رف فایننس است که همگی با USN تعامل خواهند داشت.

استیبل کوین USN سالانه 10 % سود از طریق دیسنترال بانک پرداخت می‌کند. این سود حداقلی از درآمد دائو و از طریق استیکینگ توکن نیر با اعتبارسنج های امنیتی تامین می‌شود. تیم دائو دیسنترال اخیرا و در توییتی بیان داشت که درآمد حال حاضر از استیکینگ نیر 11 % است.

مطلب مفید: ذخیره کردن NFT؛ راهنمایی برای مبتدی‌ها

بنابر داده های دیسنترال بانک، سود دریافتی USN با توجه به درصد استیکینگ توکن نیر و همچنین ارزش بازاری آن متفاوت خواهد بود. همچنین برای کاربرانی که جزئ اولین استیک کنندگان باشند مزایای وجود دارد که سود سالانه آنها را می‌تواند تا 20 % نیز افزایش دهد.

علاوه بر موارد اشاره شده، دائو دیسنترال بانک چندین مکانیسم پایدار کننده برای پشتیبانی از ارز ذخیره دلاری USN خواهد داشت. اولین مکانیسم، سیستمی است که از معامله شدن USN در محدوده قیمتی 1 دلاری اطمینان حاصل می‌کند و دوم سرمایه ذخیره این استیبل کوین است که از توکن نیر و تتر تشکیل شده و توسط خزانه دائو نگه داری می‌شود. با این حال بایدتوجه داشت که هنوز هزینه اختصاص یافته برای این سرمایه ذخیره مشخص نشده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x