آیا احراز هویت بایننس با مدارک جعلی امن است؟

بازدید : 1657

احراز هویت با پاسپورت تقلبی در صرافی بایننس

اخیرا حساب بسیاری از کاربران فضای ارز دیجیتال در صرافی بایننس مسدود شده است. در صورتی که شما نیز با این مشکل برخورد کردید؛ مطلب چگونه حساب مسدود شده بایننس را باز گردانیم؟ را مطالعه کرده و از افراد با تجربه کمک بگیرید. در صورتی که حساب شما به درستی از حالت قفل معمولی خارج نشود. به صورت ویژه مسدود می‌شود. در این صورت صرافی بایننس حساب شما را به عنوان کلاهبردار یا مورد پولشویی شناسایی می‌کند و دیگر به سرمایه خود دسترسی نخواهید داشت. در صورتی که در احراز هویت بایننس خود با مشکلی روبرو شدید از طریق راه‌های ارتباطی با تیم فکت کوینز در تماس باشید.

یکی از راه کارهایی که افراد در صورت مواجهه با این مشکل از آن استفاده می‌کنند؛ جعل مدرک است. لازم به ذکر است که صرافی بایننس به کاربران کشورهای تحریم شده خدمات ارائه نمی‌‎کند. به همین دلیل تایید کارت شناسایی و احراز هویت بایننس برای کاربران ایرانی در دسترس نیست.

چرا نباید از مدارک تقلبی برای احراز هویت استفاده کنیم؟

اگر حساب کابری مسدود شده و بایننس آن شخص را به عنوان کاربر ایرانی شناسایی کند. اغلب کاربران بالاخره به طریقی موفق به دریافت سرمایه خود می‌شوند. اما در صورتی که بایننس متوجه شود شما از مدارک تقلبی برای احراز هویت استفاده کردید؛ تقریباً هیچ راه نجاتی وجود ندارد!

صرافی بایننس به اغلب کاربرانی که ایرانی بودن آن‌ها فاش می شود، پس از اعتراف به ایرانی بودن اجازه برداشت می‌دهد. اما در صورت استفاده از پاسپورت تقلبی برای احراز هویت بایننس، تنها راه برداشت از حساب پیدا کردن شخص اصلی صاحب مدارک است. با توجه به جعلی بودن مدارک، باید به طور کلی دارایی موجود در صرافی را برای همیشه فراموش کنید.

مطلب مفید: آموزش مرحله به مرحله برداشت ارز دیجیتال در صرافی بایننس +ویدئو

در برخی موارد بایننس به صورت لایو با شما تماس تصویری گرفته و درخواست کند که مدرک خود را به آن‌ها نشان دهید. در این حالت اگر پاسپورت تقلبی باشد، حساب شما مسدود می‌شود.

آخرین راه حل؟

ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که همه راه حل‌های موجود برای بازگردانی حساب خود را امتحان کنید، اما هیچکدام نتیجه نداشته باشد. در این شرایط می‌توانید به عنوان آخرین راه حل از پاسپورت تقلبی برای بازگردانی حساب خود استفاده کنید.

3
26
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
26 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

26
0
نظر خود را بنویسید !x