ویتالیک بوترین با سوزاندن توکنهای خود ناجی شیبا اینو شد
1

ویتالیک بوترین با سوزاندن توکنهای خود ناجی شیبا اینو شد

بازدید : 2720

گزیده خبر:

بنیانگذار اتریوم، ویتالیک با سوزاندن 90 درصد از توکن های SHIB خود ، تغییراتی را در جامعه شیبا اینو بوجود آورد. 10 درصد باقیمانده نیز به خیریه بخشیده خواهد شد.

بوترین و سوزاندن شیبا اینو

به گزارش U.today، بوترین گفت:

“من تصمیم گرفته ام 90٪ از توکنهای شیبا باقیمانده در کیف پولم را بسوزانم. 10٪ باقیمانده نیز به یک موسسه خیریه، در سطح cryptorelief، با اهداف بلند مدت تر بخشیده میشود.”

بوترین گفت، نمی توانسته توکن هایش را در کیف پول اصلی نگه دارد. همچنین او نمی خواسته که مردم تبادل او را به اشتباه تفسیر کنند. در نهایت برنامه نویس روسی کانادایی تصمیم گرفت توکن های خود را بدون دردسر به یک آدرس خوار استاندارد ارسال کند.

از آنجایی که شیبا اینو توانست بحران های حال حاضر در بازار را پشت سر بگذارد.بوترین نیمی از عرضه کل این توکن را به عنوان هدیه از توسعه دهندگان دریافت کرد. میلیاردر 27 ساله جامعه دوج را بخاطر سخاوتمندی آنها ستود. اما از آنها خواست دیگر هیچ توکنی را بدون موافقتش برای او ارسال نکنند.

لیست قیمت رمزارزها

 

در نتیجه اقدام بوترین، Shiba Inu در میان معدود توکن هایی قرار گرفت که توانست از بحران sell-off حال حاضر بازار نجات پیدا کند. بنیانگذار اتریوم با سوزاندن سهام عظیم خود، نه تنها عرضه کل SHIB را به طرز چشمگیری کاهش داد بلکه آن را غیرمتمرکزتر کرد.

در همین حال ، گل سرسبد این دسته از کوینها، Dogecoin در بیست و چهار ساعت تقریباً 6 درصد ریزش داشته است.

——————————————————————————-

توکن سوزی چیست؟ به زبان ساده توکن سوزی ارز دیجیتال فرآیند حذف دائمی کوین ها از گردش و کاهش عرضه کل میباشد. این روش به رمز ارزهای خاصی اختصاص داده نشده ، و…….

برای اطلاع بیشتر از مفهوم “توکن سوزی” کلیک کنید.

 

0
1
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
ریوشی
2 سال ago

😺SHIB😺

بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

1
0
نظر خود را بنویسید !x