نهنگ ها در انتظار اتریوم 2.0

نهنگ ها در انتظار اتریوم 2.0
0
بازدید : 2845

گزیده خبر:

 • نهنگ های اتریوم از نوامبر سال 2020 درگیر خرید اتریوم بوده اند . در حال حاضر حدود 68.7٪ از کل موجودی این ارز را در اختیار دارند .
 • در این میان Grayscale هم دارایی ETH خود را دو برابر کرده است.

اگرچه قیمت اتریوم از زمان اوج خود در ماه فوریه ، چند صد دلاری افت کرده ،اما نهنگ ها همچنان به جمع آوری بخش های زیادی از دومین رمزارز بزرگ ادامه داده اند. بر اساس داده های اخیر، سرمایه گذاران بزرگ ETH تقریبا 70٪ از کل موجودی را در اختیار دارند. که بالاترین مقدار از اواخر سال 2017 میباشد.

نهنگ های اتریوم در بالاترین سطح 3 ساله!

قیمت ETH از ابتدای سال تاکنون نوسانات زیادی داشته است. قبل از این که روند صعودی، باعث شود این ارز بالاترین قیمت قبلی خود (1450 دلار) را رد کند ، اتریوم با 720 دلار وارد سال 2021 شد. با این حال ، باز هم به این قیمت راضی نشد و حتی در ماه فوریه سطح 2000 دلار را، به عنوان رکوردی جدید، فتح کرد.

اصلاحات بعدی در بازار منجر به اصلاح 35 درصدی و افت قیمت به 1300 دلار شد. با این وجود ، ETH مقداری افت خود را جبران کرد. و در حال حاضر نزدیک به 1800 دلار معامله میشود. به این معنی که نرخ بازگشت سرمایه(ROI) سالانه 135٪ است.

تحولات بسیار ناپایدار قیمت و آخرین ریزش قیمت هم، نتوانست نهنگ های اتریوم را از خرید مقادیر قابل توجهی منصرف کند. اطلاعات منتشر شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل، Santiment نشان میدهد، تعدادی از آدرس ها ، مالک 10،000 اتریوم یا بیشتر هستند. و این مقدار از ماه نوامبر سال 2020 در حال افزایش است.

در نتیجه ، نهنگ های اتریوم در حال حاضر 68.6٪ از کل موجودی این دارایی را به خود اختصاص داده اند. طبق اطلاعات سایت Santiment ، این بالاترین درصد انباشت نهنگ ها از نوامبر 2017 است.

نهنگ های اتریوم در بالاترین سطح 3 ساله!
مقایسه قیمت ETH و رفتار نهنگ ها. منبع: Santiment

به طور همزمان ، از سپتامبر سال 2017، تعداد آدرس هایی که بین 10 تا 10،000 ETH نگه داشته اند به کمترین درصد یعنی 27.8 رسیده. جدا از انتظارات برای تغییرات صعودی بیشتر قیمت ، دلیل دیگر برای حرص بی پایان نهنگ ها برای خرید اتریوم می تواند راه اندازی Ethereum 2.0 در آینده باشد.

اگرچه هنوز راه درازی تا انتقال از اثبات کار به اثبات سهام باقی مانده ، اما سرمایه گذاران می توانند از سود سرمایه گذاری اتریوم های خود بهره مند شوند. و سود خود را در پلتفورم های متفاوت دریافت کنند.

Grayscale موجودی اتر خود را دو برابر کرد

وقتی صحبت از خریدهای گسترده اتریوم به میان می آید ،بد نیست به کمپانی گری اسکیل اشاره کنیم. کری اسکیل بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال در جهان را در اختیار دارد. شرکتیست که ارزهای رمزنگاری شده متعدد را به سرمایه گذاران نهادی معرفی میکند. در چند ماه گذشته نیز این شرکت دارایی اتریوم خود را به طور قابل توجهی گسترش داده است.

دارایی اتریوم این شرکت از دو ماه قبل تا به الان دو برابر شده و به رقم 4.7 میلیارد دلار رسیده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x