دستاورد های آخرین نسخه پلتفرم Kava چیست؟
0

دستاورد های آخرین نسخه پلتفرم Kava چیست؟

بازدید : 1419

گزیده خبر:

Kava5.1 ،نام اخرین نسخه پلتفرم اصلی میباشد. بعد از انتشار این ورژن از پلتفرم Kava،کاربران قادر خواهند بود، از طریق  وام دهی بیت کوین سود دو رقمی کسب کنند.

این پلتفرم محبوب DeFi از چندین دارایی پشتیبانی میکند و توسط آزمایشگاه های Kava طراحی شده. kava با انتشار نسخه ارتقا یافته Kava 5.1، شبکه خود را بهینه کرده است. افزایش سود ناشی از وام دهی و کاهش خطرات از مزایای اصلی این به روز رسانی به شمار میروند.

انتشار نسخه Kava 5.1.

بر اساس آخرین به روز رسانی این شبکه که در اختیار سایت Cryptopotatoe  قرار گرفته ،پروتکل های این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا بدون نیاز به واسطه، از دارایی های رمزنگاری شده متعددی برای وام دادن و وام گرفتن، استفاده کنند.

انتشار Kava 5.1 نقطه عطفی است که می تواند فاصله بین پلتفرم Kava و سرمایه گذاران نهادی را كاهش دهد. در اولین گام، این شرکت برخی از خریدهای اخیر غول هایی مانند شرکت تسلا، MassMutual، MicroStrategy و… را نقض کرده است.

با این حال،اگر این صنعت بخواهد به رشد جهانی خود ادامه دهد، حفظ این بقا ضروری خواهد بود. به اعتقاد Kava، به کار گیری بیت کوین راه حل این چالش است.

“یکی از گزینه هایی که مورد توجه کاربران نهادی خواهد بود ،استفاده از منابع بیت کوین فعلیشان ،به عنوان وثیقه برای دریافت وام  است. ”

سود سالانه 45%، دارایی های بیت کوین.

اگرچه ممکن است غول های BTC،در فکر ذخیره بلند مدت این ارز باشند،بیانیه Kava به درآمد قابل توجهی که میتواند به دست آید، اشاره میکند.

به غیر از انتشار Kava 5.1 ، شبکه کراس چین دیفای، Hard Protocol، نیز پلتفرم خود را بروزرسانی کرده است. با همکاری مشترک این دو، هر مؤسسه مالی بدون ریسک میتواند، روی دارایی های بیتکوین خود 45% سود کند.

طبق این بیانیه نقش بیت کوین در DeFi همچنان “کم” است. و متقاعد کردن مؤسسات برایدر اختیار گذاشتن بیت کوینشان به عنوان وثیقه  در پروژه های DEFI،دشوار خواهد بود. با این وجود، شرکت برای بیان مزایای امور مالی غیرمتمرکز مصمم است.

برایان کرر، مدیرعامل آزمایشگاه های Kava در این راستا اظهار داشته است :

“هرچه شرکتها و مؤسسات مالی بیشتری از بیتکوین و رمزارزها استفاده کنند، پلتفرم دیفای کاوا با ارزش تر خواهند شد. موج جدید کاربران قادرند تا بیت کوین و سایر رمزارز ها را به یک دارایی نقدی در ترازنامه خود تبدیل کنند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x