قیمت دلار چه تاثیری بر بیت کوین و ارزهای دیجیتال دارد
0

قیمت دلار چه تاثیری بر بیت کوین و ارزهای دیجیتال دارد

بازدید : 1444

گزیده خبر:

در این مطلب قصد داریم به بررسی تأثیر دلار بر بیت کوین و عوامل تاثیرگذار بر عملکرد آلتکوین ها بپردازیم.

اخیراً ، شاهد افزایش ارزش دلار به میزان 0.05 درصد بودیم.
اغلب دیده می شود که بازرگانان از نوسانات این ارز فیات هیچ ترسی ندارند.
هدف اصلی هر تریدر به حداکثر رساندن تعداد رمزارزهای موجود در پورتفولیوی خود است.

تأثیر آزادسازی دارایی های قفل شده در گری اسکیل بر قیمت بیت کوین

تأثیر دلار بر بیت کوین

به گزارش cryptopolitan، مهم است که درک کنیم گسترش پورتفولیوی بیت کوین بسیار مهمتر از تبدیل آن به ارزهای فیات مانند USD است. تنها تأثیر دلار بر بیت کوین این است که مورد اول (دلار) باید در صرافی ها استفاده شود.

شرایط خود کوین ها در مقایسه با تأثیر بیت کوین بر آنها، تا حدودی ناچیز است. با این حال ، آن هایی که دارای فاندامنتال قوی هستند بیشترین صود را در بازار صعودی کسب میکنند. همچنین ، وقتی بازار به طور گسترده در حال اصلاح است، آنها سخت تر و سریعتر از دیگران بهبود می یابند.

افزایش دامیننس بیت کوین در میان ریزش گسترده آلتکوین ها

حال سوال این است که چگونه چنین کوین هایی را تشخیص دهیم؟

برای این منظور، باید اصول اساسی آن کوین ، الگوی صعودی و نزولی تاریخی آن و مقایسه معیارهای اجتماعی آن با BTC و بازارهای کلی را مطالعه کرد. بنابراین ، در سناریوی کنونی داشتن و افزایش کوین ها بیشتر از دلار اهمیت دارد.

عوامل تاثیرگذار بر عملکرد آلتکوین ها

عملکرد آلتکوین ها بیشتر به دو عامل وابسته هستند. اولین و مهمترین عامل، ویژگی های آن از جمله فاندامنتال، پتانسیل، نقدینگی ، تمایل تریدر نسبت به پروژه ، حجم معاملات و غیره است. دومین عامل نیز عملکرد بیت کوین است این عامل اغلب به طور قابل توجهی حرکت آلتکوین ها را بدون هیچ ارتباطی تغییر می دهد.

پنهان نیست که هر زمان جهشی در قیمت بیت کوین رخ می دهد، همه آلتکوین ها نیز جهش میکنند و هنگامی که BTC افت میکند، تمام آلتکوین ها نیز ریزش میکنند. حتی کوین هایی با فاندامنتال بسیار قوی در برابر BTC سر تعظیم فرو می آورند.

بسیاری از تریدرها نگران کاهش ارزش دلاری پورتفولیوی خود هستند درحالی که برخی به این موضوع اهمیت نمی دهند. کسانی که تحت تأثیر این مشکل قرار ندارند به طور انحصاری با بیت کوین در مبادلات کلیدی تجارت می کنند. در این مبادلات نقدینگی جفت altcoin / BTC ممکن است بهتر از جفت altcoin / stablecoin باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x