بیت کوین جایزه ی برنده ها!
0

بیت کوین جایزه ی برنده ها!

بازدید : 1581

مینت گاکس (Mintgox ) با برگزاری مراسم و یک مسابقه ماهانه ، فرصت دریافت بیتکوین را برای بازیکنان فراهم کرده است.

گزیده خبر:

  • مینت گاکس مجموعه ای از مسابقات آنلاین ماهانه است که بر اساس بازی های بیت کوین محور ساخته شده است.
  • بازیکنان برنده، علاوه بر جوایز دیگر بیتکوین هم دریافت میکنند.
  • مینت گاکس 009# امروز در تاریخ 29 نوامبر برگزار میشود.

با گسترش همه گیری ویروس کرونا در اوایل سال جاری ، بسیاری از کنفرانس ها و رویدادهای زنده لغو شدند. و دنیای رمزنگاری هم از این قاعده مستثنی نبود. برخی از شرکت های در حال توسعه ی بازی های ویدیویی رمزنگاری شده قصد داشتند از چنین مراسم هایی برای به نمایش گذاشتن بازی ها و پتانسیل رقابتی خود استفاده کنند. اما در پی این اتفاقات آنها نیز برنامه های خود را کنسل کردند.

به گفته دزیره دیکرسون ، معاون بخش تجاری در آزمایشگاه های لایتنینگ ، او زمانی به فکر برگزاری چنین مراسمی افتاد که با سایمون کاول ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفورم پرداخت بیت کوین، ZEBEDEE ،تماس گرفت.

ZEBEDEE یکی از شرکت هایی بود که قصد داشت فناوری بازی های خود را در یکی از این مراسم به نمایش بگذارد. بعد از آن آشنایی، آنها به همراه کریستین ماس و آندره نئوز اعضای ZEBEDEE و همچنین جک اویتت عضو THNDR.GAMES برنامه ریزی اولین مراسم MintGox را آغاز کردند.

این مراسم هر ماه از وب سایت MintGox بصورت آنلاین پخش می شود. بخشی از این برنامه به بینندگان روند مسابقات ورزشی بازی های رمزنگاری شده و فعالیت های گروهی را نشان میدهد. در مراسم های مینت گاکس تاکنون بازی های برجسته ای مثل تک تیر انداز شکار بیت کوین ازپلتفورم دونرلب، Mario Kart-esque Bitcoin Rally از شرکت ZEBEDEE، نبرد royale shooter Litenite و بازی Bitcoin bounce از شرکت THNDR.GAMES که به سبک بازی های گیم نت است، معرفی شده اند.

روند بازی مینت گاکس

تماشاچیان با پرداخت ساتوشی میتوانند مستقیماً در روند بازی دخالت داشته باشند.آنها با این کار میتوانند به برد بازیکن مورد علاقه شان و یا با افزایش امتیاز به باخت بازیکنانی که دوست دارند سقوط کنند، کمک کنند. دیکرسون به سایت Decrypt گفت :”MintGox از این جهت که موانع بین بازیکنان و تماشاچیان را برداشته است ، مورد توجه قرار گرفته. در حال حاضر این گروه ها میتوانند به راحتی با هم تعامل داشته باشند. که البته هیچ جای دیگری چنین قابلیتی وجود ندارد.”

هر مراسم اصلی دارای مجموعه‌ای از جوایز است.از میان این جوایز میتوان به جایزه 5 میلیون ساتوشی یا 0.05 بیت کوین (حدود 960 دلار) اشاره کرد. اگرچه گزینه های دیگری مثل جوراب های فروشگاه اینترنتی Mt.Socks و بازی های کارتی بیت کوین محور SHAmory هم جزء جوایز هستند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x