شیائومی در انتظار شفافیت قانونی برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال
0

شیائومی در انتظار شفافیت قانونی برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال

بازدید : 1321

فکت کوینز: به نظر می‌رسد غول فناوری شیائومی هنوز آمادگی افزودن ارزهای دیجیتال به بخش در حال توسعه خدمات مالی خود را نداشته باشد. به گفته نایب‌رئیس شیائومی، این شرکت در انتظار شفافیت قانونی برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال است.

به گزارش یوتودی، مانو کومار جیان، در گفتگویی با اکانمیک تایمز اظهار داشت که در رابطه با ارزهای دیجیتال، شفافیت بیشتری در حوزه قانون‌گذاری احتیاج است. وی در این رابطه گفت:

«ما منتظر تمامی مسائل نظارتی و تنظیم مقررات بیشتر خواهیم بود. البته حوزه ارزهای دیجیتال بسیار جالب است و عملکرد خارق‌العاده‌ای هم داشته است. با این حال ما می‌خواهیم در رابطه با مقررات اطلاعات بیشتری کسب کنیم.»

بیشتر بخوانید: پی پال ارائه خدمات مرتبط با ارز دیجیتال را در بریتانیا شروع خواهد کرد

جیان در این گفتگو تأکید کرد که شیائومی به دنبال انطباق صددرصدی با قوانین در حوزه‌های قضایی مختلف است. به همین خاطر فعلاً در حوزه رمزارزها گامی بر نخواهد داشت. دو هفته پیش می استور پرتغال (Mi Store Portugal) پذیرش ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین، اتریوم، تتر و دش را آغاز کرد اما پس از اینکه سخنگوی شیائومی گفت که این کار یک فروشنده شخص ثالث صورت گرفته و هیچ ارتباطی با سیاست‌های این شرکت نداشته است گزینه پرداختی جدید غیرفعال شد.

شرکت شیائومی قصد دارد تا در سه سال آینده به بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شود. با این حال، ورود به حوزه ارزهای دیجیتال احتمالاً این شرکت چینی را با موانع نظارتی در این کشور روبه‌رو خواهد کرد. چین در سال‌های اخیر ضدکریپتوترین دولت جهان بوده و هر از گاهی با فعالیت‌های ضد ارز دیجیتال خود را شدت می‌دهد. اخیراً نیز بانک مرکزی این کشور 11 شرکت مرتبط با فعالیت‌های ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی را تعطیل کرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x